LG Optimus G Pro Whıte Akıllı telefon ve özellikleri

HTC One‘a rakip, ultrapixel sevmeyenler için çok iyi bir seçenek olur, teknik bakımdan işlemci ve ram aynı + olarak ekranı ve bataryası daha büyük, 5.5″ lik IPS Plus LCD, HTC One’ı yükseltilemeyen hafızası yüzünden almaktan vazgeçenler bence bu telefonu düşünsünler hem daha ucuz.

[toggle title=” LG Optimus G Pro Özellikleri” state=”open” ]Bluetooth Var Dijital Kamera Var EKRAN BOYUTU 5.5″ Kamera Çözünürlük-Piksel 13 Mp FULL HD Ekran Tipi FULL HD IPS Ekran Çözünürlüğü Piksel 1920 x 1080 İşlemci Hızı (Mhz) 1.7 GHz Dört Çekirdekli İşletim Sistemi Android 4.1.2 Jelly Bean Klavye Tipi Dokunmatik MARKA LG MODEL E986 OPTIMUS G PRO Pil 3.140 mAh Saklama Kapasitesi (Mb) 16 GB USB Var 3G Var Wi-Fi (Kablosuz Bağlantı) Var PUSH E-MAIL DESTEĞİ Var EDGE Var GPS Var Dokunmatik Ekran Var[/toggle]

Ürün özellikleri üretici-distribütör firmalar ve çeşitli internet kaynaklarından elde edilmiştir. Özellik bilgilerinin doğruluğu tarafımızdan %100 garanti edilememektedir. Ürün bilgileri haber verilmeksizin değiştirilebilir.

LG Optimus G Pro
LG Optimus G Pro
Daha Fazlası


1 158

lgoptimus2

lgoptimus5

lgoptimus6

lgoptimus7

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri