İnternet Reklamcılığı ile birlikte Dijital Pazarlama

Dijital-Pazarlama
Dijital-Pazarlama

İnternet Reklamcılığı ve Dijital Pazarlama Son yıllarda sıkça karşılaştığımız bir konu internet reklamcılığı ve dijital pazarlama. Zira artık klasik,zahmetli , maliyeti fazla pazarlama yöntemleri yerine sonuç endexli, geri dönüşümü raporlanabilen, kolay ve süratlı pazarlama yöntemleri tercih ediliyor.

Daha Fazlası


1 26

Klasik reklamcılık pazarlamanın tam tersine dijital pazarlamada geri dönüşümleri anlık takip edebilir marka ve ürünüzle ilgili yaptığınız reklamları Sosyal CRM (Costumer Relationship Management) ve ROI (Return İnvest) KPI (Key Performance Indicate) yöntemleriyle anlık takip edebilir, raporlayabilir sonuç odaklı yeni gelişim stratejileri üretebilirsiniz.

Marka bilinirliği ve tanıtımını sağlam yapmış, sosyal medya müşterileriyle iletişim kurmuş bir firmanın reklam harcamalarına diğer şirketlere göre çok daha cüzi bütçeler ayırdığını görmekteyiz. Alt kısımda göz takibi yoluyla kullanıcıları takip eden ve raporlayan bir sistemle ilgili video izleyeceğiz bakalım sosyal medya ve dijital pazarlama sektöre ilgili bakış açımıza ne gibi yenilikler katacak hep birlikte göreceğiz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri