Game of Thrones’un sezon finali torrent rekorunu getirdi

Son dönemin popüler TV dizisi Game of Thrones rekorlarına yenisini eklemeye devam ediyor.
Son dönemin popüler TV dizisi Game of Thrones rekorlarına yenisini eklemeye devam ediyor.

Tüm dünyada en çok seyredilen dizilerin başında gelen Game of Thrones’un 3. sezonu geçtiğimiz Pazar  itibariyle sona erdi. Yaptığı sezon finali ile tam olarak  10 aylık bir araya giren Game of Thrones, bu uzun bir ara  ile hayranlarını bir hayli üzse de yeni bir rekora da imza atmayı başardı..

Daha Fazlası


1 85

2012’nin en fazla korsan indirilen dizisi olmayı başaran ve son zamanların en ünlü sosyal medya yıldızı olan dizinin 3. sezonunun final bölümü Bittorent’de yayınlanlamadan hemen sonra 170.000 kez paylaşım yapılarak önemli bir rekor elde etti. Bunun yanında yine aynı bölümüyle sadece bir gün içerisinde TorrentFreak’de 1 milyon kez yüklenip indirilen dizi, torrent dünyasında lider olduğunu bir kez daha bizlere göstermiş oldu.

Ülkemizde de bir hayli büyük bir hayran kitlesi bulunan diziyi torrent kullanarak en çok indiren ülkeler ise;ABD, Kanada Avustralya, ve İngiltere. Bir tarafta Khaleesi’nin ordusu ve ejderhaları, bir taraftan ak yürüyenler, diğer yanda ise taht mücadelesi veren 5 aile. Bakalım, yeni sezonla birlikte bizlere nasıl aksiyonlar getirecek. Dizinin yeni sezonunun 2014’ün Nisan ayında yayınlanacağını bir kez daha hatırlatalım.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri