TTNET’de e-ticarete giriyor

okacabukaca

Daha Fazlası


1 127

E-ticarette alışveriş tutarını kredi kartı yerine faturaya yansıtmak için çalışma yaptıklarını belirten TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya,( okacabukaca.com ve ttnetcarsi.com.tr   ile e-ticarete açılan pencere olma yolunda ilerlemek istiyoruz) diye konuştu.

TTNET, e-ticaret alanına “ttnetcarsi.com.tr” ve “okacabukaca.com” adlı iki önemli  adım attı. Tarihi Mısır Çarşısı’nda yapılan tanıtım toplantısına katılan TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, TTNET 360 ismini verdikleri vizyonla internet tabanlı tüm dijital platformlarda var olmak istediklerini söyledi. Kaya, 300 yıla aşkın bir tarihe sahip Mısır Çarşısı’nı geleneksel ticaretin simgelerinden biri olması dolayısıyla, tanıtım için seçtiklerini vurguladı.

ALIŞVERİŞİ FATURAYA YANSITACAK

Kaya, “Fiyat karşılaştırma sitesi ‘okacabukaca.com’ ve kendi servisler ile birlikte online satışını yapacağımız ‘ttnetcarsi.com.tr’ ile müşterilerimizin e-ticarete açılan kapısı olacağız söyleminde bulundu. ürün videoları , ve Kullanıcı yorumları’nın yer aldığı ‘okacabukaca.com’da şu an 50 olan mağaza sayısını yakın zamanda 150’ye çıkaracaklarını dile getiren Kaya, Şu anda mevcut sitede 13 kategoride toplam olarak 130 binden fazla ürün var diye konuştu. Kaya, (Hedefimiz 3-5 ürün satmak değildir. E-ticarette yeni servislerimiz olacak. Onli’ne ticarette, alışveriş tutarının kredi kartı yerine TTNET faturasına yansıtılması için de yoğun olarak çalışıyoruz)dedi.

‘NEW YORK’A BAZ DİKİYOR MUYUM?’

Tanıtıma katılan Türk Telekom Grup CEO’su Hakam Kanafani ise rekabetle ilgili bir soruya şu cevabı verdi: “Türkiye’de faaliyet gösteren kurumlar, vergilerini de ödemelidir. Dışarıdan gelen ile burada olan oyuncu da, aynı kurallar içinde oynamalı. Ben şimdi New York’a gidip, 47. cadde’de baz istasyonu diksem olurmu sizce?”

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri