Gezi parkı eylemleri masumiyetliğini kaybetmiş türkiye düşmanı dış güçlerin bir oyunu hale geldiğini hatırlatırız

Uzun bir süreden beri gezi olaylarındaki şiddet artık  resmen ağaçların kesilmesin’den çok dış güçlerin sanki bir düğmeye basmış gibi halkı galyana getirilmesi’ne dönüşmüştür.

Gezi parkındaki olaylara katılan her vatandaşımızın  lütfen başta israil, olmak üzere dış güçlerin sinsi plan ve oyunlarına gelmemelerini rica ediyoruz. Bu vatan hepimizin bunu unutmadan verilen zararın yine türk halkına olduğunu unutmamalıyız.

Gezi parkı olaylarını doğa severlerin içinde olduğu gösterilerin hepsini canı gönülden destekliyor.Ancak pravakotorlerin galyanına gelmemenizi istiyoruz. Ne yazıkki gezi parkı olayı bir eylemden çok artık resmen türkiyeyi yıkmaya bir adım başlangıcı haline gelmiştir. Bu vatan bizim sahip çıkalım ve artık bu şiddete son verelim,her geçen gün türkiye kaybediyor.Turizm,sektörü borsa,hızlı bir düşüşe girdi faizler yükselebilir lütfen dikkat edin ve artık dış güçlerin sizi kullanmasına izin vermeyip artık bu eğlemleri sona erdirin .Sayın başbakanımız tayip edroğan bu eğlemlerle birlikte eminimki sizi dinlicek ve gezi parkı olayınıda kapatacaktır.

yazir72270b500

Gezi parkının bir dış güç oyunu olduğunu sizlere bir kaç yazı örneğiyle dile getiricem

1c7bb110620130848385892954_2Taksim’de başlayıp Türkiye’nin dört bir yanına dağılan Gezi Parkı eylemleri İsrail’in niyetini de belli etmesine neden oldu. İsrail Parlamentosu Knesset’in Başkanı Livnin, Gezi Parkı eylemcilerine dua ederek destek istedi.

Taksim’deki Gezi eylemcilerine İsrail Parlamentosu Knesset’in Başkanı Livnin dua ederek destek verdi. Livnin İbrani radyosunda, ‘Türkiye’deki gösterilerin Erdoğan düşene kadar devam etmesi için dua ediyoruz.’ dedi.

Livni radyodan canlı verilen duasında, ‘Türkiye’deki gösterilerin Erdoğan düşene kadar devam etmesi için dua ediyoruz. Kendisi İsrail’in düşmanı. Onunla barışmamıza ve resmî özür sunmamıza rağmen bize karşı da düşmanca bir tavrı var.’

Mısırlı yazar Fehmi Huveydi, Gezi parkı eylemlerini analiz ettiği yazısında İbrani radyosunda dinlediği Knesset Başkanı’na ait şu değerlendirmeye yer verdi:

Mısır’ın El Şuruk Gazetesi yazarı Huveydi, İsrailli yetkililerin Gezi Parkı eylemleri konusundaki mutluluklarını onların yaptığı açıklamalar ile okuyucularının dikkatine sundu.

Huveydi açıklamasında İsrailli Bakanların şu ifadelerini kullandı:

İsrail’in eski Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman: ‘Türkiye’nin işleri bizi ilgilendirmiyor ama orada olanlara ilişkin mutluluğumu gizleyemiyorum.’ Altyapı Bakanı Silvan Salom, ‘Türkiye ile ilişkileri iyileştirmek İsrail için önemli ama aynı zamanda Türkiye’yi yeni Osmanlıların iktidarından kurtaracak her gelişmeyi memnuniyetle karşılarız.’

İşte Huveydi’nin yazısının orijinal metni:

110620130838575899978_3

kaynak.rotahaber

2:

Eliaçık, Eski Fotoğrafı Bugün Gibi Gösterdi

geziİhsan Eliaçık’ın sosyal medyada Taksim’den paylaştığı fotoğraf elinde patladı.

Taksim Meydanı’ndaki göstericilere akşam saatlerinde yapılan polis müdahalesi sonrasında “Şimdi Gezi Parkı revirindeyim” şeklinde twit atan İhsan Eliaçık, bir de gösteride yaralandığını iddia ettiği bir gencin resmini paylaştı. Resimde bir genç yaralı şekilde yerde yatıyordu.

İhsan Eliaçık’ın paylaştığı bu resim kısa sürede twitterda paylaşım rekoru kırdı ve twitterda resim üzerinden adeta kampanya başlatıldı.
Ancak Gezi eylemlerinde başından beri provokasyona açık icraatlara imza atan Eliaçık bu kez fena yakalandı. İhsan Eliaçık’ın bugün yaralanan genç diye paylaştığı resmin 1 Haziran’daki eylemler sırasında çekildiği çok geçmeden ortaya çıktı. Söz konusu resim 1 Haziran’da sosyal medyada paylaşılmış ve yine o günlerde o resim üzerinden insanlar provoke edilmişti.
Daha Fazlası


1 127
İhsan Eliaçık sosyal medyadaki tepki üzerine fotoğrafı yanlış attığını ifade ederek yeni fotoğraf paylaştı.
taksim-yarali-genc-ihsan-eliacik_twitter-tweet
Tarihlere dikkat… Fotoğraf, sağda görüldüğü gibi 1 Haziran’da paylaşılmış. İhsan Eliaçık’ın bugün, yani 10 gün sonra “Şu an Gezi Parkı revirindeyim” şeklinde paylaştığı twitte fotoğraf bugüne aitmiş gibi gösterilmiş. Eliaçık, tepkiler sonrasında 1.911 kez retweetlenen bu twitteki resmi yanlış olarak paylaştığını ifade ederek fotoğrafı güncelledi. Şimdi söz konusu olan bir yanlışlık mı yoksa ajitasyon amaçlı bir provokasyon mu?
Kaynak:haksozhaber.net/
3:

Gezi Parkı Provakötörlerinden Dehşet Görüntüleri ((((-Yağma ve Talan Yorumsuz!!!!

Sizce bunlar masum eylemcilermidir ?

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri