Samsung teknolojisi ile 1 saniyede 1 film artık indirebiliceğiz

Samsung teknoloji şirketleri arasında birinci sırada yerini alıyor. Ürettiği teknoloji ürünler her daim yok satıyor. Bu nedenle’de teknoloji pazarında önemli bir yerde. İleriye baktığımızda Samsung’un durumunda bir gerileme göremiyor, tersi ilerleme görüyoruz. Gelecekte ürettiği teknolojilerde çok ilgimizi çekicek özelliklere sahip ve bizlerin çok seveceği ürünler yer alıyor. Onlardan bir tanesini sizlerle paylaşacağız.

Samsung teknolojisi ile 1 saniyede 1 film artık indirebiliceğiz
Samsung teknolojisi ile 1 saniyede 1 film artık indirebiliceğiz
Daha Fazlası


1 266

Şu anda Türkiye’de kullanabildiğimiz 3G özelliğinin ne işe yaradığını biliyorsunuz. Eğer telefonunuzda 3G özelliği var ise o zaman internete daha hızlı girebilirsiniz. Mobil ağlarda yani hattınızın operatörlerinden girdiğiniz internette daha hızlı sörf yaparsınız. Normalde mobil ağlardan hızlı internete giremiyoruz. Yani hızlı giremeyiz. Ancak 3G olduğu zaman Wİ-Fİ ile giriyormuş gibi hızlı olur.

Şu anda Avrupa’da kullanılan 4G henüz Türkiye’de kullanımda değil, ama zamanla o da olacak. Samsung 3G ve 4G teknolojisinin üstüne 5G teknolojisini çıkartacak. Geniş bantlı internete sahip olabiliceğiz. Üstelik mobilden girerek. Mobilden giriyoruz ve 1 saniyede 1 film indirebilicez. İnternet o derece hızlı olabilicek. Samsung’un bu teknolojiyi hemen piyasaya sürmeyeceğini üzülerek sizlere bildirmeliyim. Gelen son haberlere göre Samsung bu teknolojiyi 2020 yılı gibi piyasaya da yerini alıcak. Ondan önce Samsung’dan herhangi bir 5G adımı beklemek yalnış olur.

Samsung şu an hala geliştirme aşamasında. Fakat yaptığı planlar gösteriyor ki 5G ile 1 saniyede 1 film indirmek mümkün olabilicek. O tarihi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri