Gameloft Oyunları Artık Türkçeleşiyor

Gameloft Türkiye pazarındaki çalışmalarını son hızıyla devam ettiriyor. Öncelik olarak varolan oyunlara gelen güncellemelerle başlayan Türkçe dil desteği sürprizi, en son oyunların yayınından itibaren Türkçe olması ile oyuncuları daha çok sevindirmeye devam ediyor.

Amerikan’ın en büyük oyuncak firması Hasbro imzalı My Little Pony, Littlest Pet Shop, ücretsiz futbol simulasyon oyunu Real Football 2013 ve ücretsiz aksiyon oyunu World at Arms’a son gelen güncellemeler ile oyunlara Türkçe dil desteği gelmişti.

Daha sonralar kart Oyunu Order&Chaos Duels, efsanevi RYO serisinin son versiyonu olan Dungeon Hunter 4 ve film resmi oyunu olan Iron Man 3 ise Türkçe olarak yayınlanan oyunlar oldu.

Daha Fazlası


1 58

screentr04

Son olarak da listeye ücretsiz, şehir kurma tarzındaki oyun Ice Age Village eklendi. Yayınından sonra uzun bir süre boyunca Google Play ve iTunes Türkiye içinde olmak üzere tüm diğer ülkelerde de indirilme rekoru kıran Ice Age Village, 3 Mayıs’da hem iOS hem de Android cihazlarda eş zamanlı olarak güncellenme yapıldı. Oyuna gelen 6. güncellemenin en mutlu edici yanı Türkçe dil desteği olsa da diğer yeniliklere de göz atmakta fayda var:

iceagevillage

Oyun artık Game Center’i destekliyor.
Eklenen 3 yeni hayvan: Cacops, Iguanadon ve Dimetrodon
Buz Platoları ve Lavların içinde olduğu 5 yeni yerleşim
Yeni görevler sizleri bekliyor..
Oyunu güncellemek için aşğıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
iOS link: https://itunes.apple.com/app/id467577200?mt=8
Android link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftIAHM

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri