Ttec’den Yepyeni bir Hoparlör Teknolojisi: MagicBox

MagicBox
MagicBox

Müzik sevenlere kablo ve Bluetooth kullanmadan yüksek sesli müzik keyfi

Ttec’den Yeni bir Hoparlör Teknolojisi: MagicBox

Ttec MagicBox, müzik severlere kablo ve Bluetooth kullanmadan yüksek sesli müzik keyfini yaşatıyor. Üstelik iPhone, iPad Mini, Samsung Galaxy ve diğer birçok Android telefon ile kurulum ve eşleştirme gerektirmeden çalıştırılabilen bu hoparlör, kolay kullanımıyla dikkat çekiyor.Türkiye’nin en çok satılan cep tetelefon aksesuar marka’sı olan Ttec’in, NearFA (Yakın alan ses) teknolojisinden yararlanarak geliştirip pazara sunduğu MagicBox, benzersiz teknolojisiyle müzik severlerin vazgeçilmezi olacak.

Daha Fazlası


1 182

MagicBox ile ‘Bırak ve Dinle’

Senkronize etmeye gerek duymadan, telefonunuzu sadece MagicBox’ın üzerine bıraktırarak, kaliteli ve yüksek sesli müzik dinleyebilirsiniz. Hoparlörü olmayan müzik çalarlarlarınızı da unutmayan Ttec, 3.5mm AUX çıkışı ile kablolu bağlanma seçeneği’de sunuyor ve eğlenceyi sadece akıllı telefonlarla sınırlandırmıyor.

23 saate kadar pil ömrü

MagicBox’ın kompakt boyutları kullanıcılara taşıma kolaylığıyla birlikte diledikleri her yerde müzik dinleme zevki yaşatıyor. Ayrıca Micro USB şarj girişine sahip cihaz, dahili bataryası ile 8 saat kadar müzik dinlemenize olanak sağlıyor; üstelik bu süreyi sadece 3 adet AA pil ile 23 saate kadar artırmak da mümkün.
D&R, Turkcell satış noktaları ve Teknoloji mağazalarında satışa sunulan MagicBox’ın tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı KDV içinde 124.90 TL.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri