Wall Street Journal Samsung’un yeni dayanıklısı Galaxy S4 Active olacak.

Galaxy S4 Active
Galaxy S4 Active

Samsung’un görsel resimleri bir süre önce ortaya çıkan Galaxy S4 mini ve yetkililerin de onayladığı toza ve suya dayanıklı Galaxy S4 modeli ile ilgili yeni iddialar gündeme geldi.

WSJ tarafından verilen haberlere göre, Galaxy S4 ile birlikte iki farklı ürünü daha içerisinde barındıran tanıtım planları Project J olarak internete sızmıştı ve bir ürünün Project J Active şeklinde bir isme sahip olduğu görülmüştü. Varsayımlar bu ürünün bir akıllı saat olabileceği kanaatında iken, WSJ, Project J adının Galaxy S4’e işaret etmesinden yola çıkarak bu cihazın Galaxy S4 Active olacağını düşünüyor.

Daha Fazlası


1 158

Firmaya yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre ise Samsung, yeni versiyon’u görüntü ve tecrübe açısından Galaxy S4’ten farkının olmamasını ve bunun yanında toza ve suya dayanıklılık sunmasını istiyor. Bu yönden Galaxy S4 Active ismi son aşamada değişiklik olabilir. Modelin Temmuz ayında piyasaya çıkabileceği düşünülüyor.

Diğer taraftan Galaxy S4’ün kompakt bir versiyonu olacağı düşünülüyor 4.3 inçlik Galaxy S4 mini modelinin ise Temmuz ayında pazara sunulması bekleniyor.

Samsung’un 8 inçlik Galaxy Tab 3 tablet serisine ait yeni modele de değinilen haberde modelin Haziran ayında tanıtılmış olacağı vurgulanıyor. Fakat modelin Galaxy Tab 2 serisine bir ekleme olabileceği ihtimali de göz önünde tutuluyor. Bunun haricinde farklı bir bilgi yok.

Samsung Ağustos ayında yapılacak IFA 2013 fuarının öncesi ve sonrasında pek çok farklı mobil cihazını piyasaya sunulacağı ve gövde gösterisi yapacağı düşünülüyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri