AXE dünyada bir ilk olarak Apollo projesiyle 22 kişiyi uzaya gönderiyor

Yeni ürünü Apollo için “dünyayı aşan” bir projeye imza atan AXE’ın Türkiye’den 3 kişiyi ABD’deki AXE Apollo Uzay Akademisi’ne bir kişiyi de uzaya göndereceği kampanya’sı axeetkisi.com‘da başladı. Finalistlerin dünyaca ünlü İngiliz oyuncu model Kelly Brook’la tanışacağı kampanyanın başvuruları Mayıs ayında sona erecek.

AXE dünyada bir ilk olarak  Apollo projesiyle 22 kişiyi uzaya gönderiyor
AXE dünyada bir ilk olarak Apollo projesiyle 22 kişiyi uzaya gönderiyor

AXE’ın 3 şanslı Türk gencine AXE Apollo Uzay Akademisine AASA’ya katılma, bir şanslı Türk gencine ise uzaya çıkma olanağı sunduğu kampanya’sı başladı. Uzay yolculuğuna katılmak  isteyen herkes  axeetkisi.com internet sitesinde Kelly Brook ile videolarını oluşturarak kampanyaya katılabilecekler. En fazla izlenen 20 videonun sahibi ünlü İngiliz model Kelly Brook’un aralarında bulunduğu Jüri karşısına çıkacak!

Daha Fazlası


1 127

3 adımda astronot adayısın

Astronot olma şansını yakalamak için katılımcılar ilk olarak uzay temalı bir video hazırlayacaklar. Videolarına güvenenler sonraki aşamada ise axeetkisi.com’dan yönlendirilen linklerini Twitter ,Facebook ve mail bağlantısı aracılığıyla paylaşımda bulunacaklar. Videosunu arkadaşlarıyla paylaşan ve en çok izlenen 20 video arasına girebilen şansılılar kişiler, aralarında ünlü model Kelly Brook’un da bulunacağı juri karşısında ilk 3’e girmek için ter dökecekler.

Büyük final ABD’de yapılacak

Türkiye’de finale kalan 3 kişi ABD’deki [highlight]AXE Apollo Uzay Akademisi[/highlight]’ne katılma şansı’nı yakalayacak. Akademi’de 2 hafta eğitim alacak olan 3 katılımcı arasından en başarılısı ise Space Flight Uzay Seyahati ödülünü kazanacak ve Uluslararası Uzay Dairesi Space Expedition Corporation (SXC) işbirliği ile tüm dünyada AXE ile uzaya çıkacak 22 genç kişiden biri olacak. Kampanya sonu ise mayıs ayında sonlanacak

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri