Galaxy Note 3 ile ilgili tüm haberler gelmeye başladı

Galaxy Note 3

Galaxy Note serisine yakın bir zamanda katılacak olan yeni üyesi Note 3 bizleri şaşırtacak özelliklere sahip olacak mı? Çıkış tarihi ne olacak? Ekranı büyüyecek mi? İşletim sistemi ne olacak ve birçok ayrıntı yazımızın devamında.

Galaxy Note 3 ile ilgili tüm haberler gelmeye başladı

Daha Fazlası


1 158

İlk olarak sizlere [highlight]Galaxy note 3[/highlight]’ün ne zaman piyasalara çıkacağı haberini vermek  istiyoruz. Galaxy Note 3 hakkında kesin bir çıkış tarihi neyazıkki henüz daha verilmedi. Fakat  Diğer Galaxy”Noteların”çıkış tarihine bakarsak bu 2013 yılının Ağustos ayında cihazın tanıtılması  bekleniyor. Bildiğimiz gibi cihazın tanıtımı yapıldıktan sonra kısa süre içinde piyasaya da sürülüyor. Ağustos ayına 5 ay var. Bu süre uzun bir süre değil. Bu nedenle’de  her an karşımızda Galaxy Note 3’ü görmemiz mümkün olabilir.

Merakla beklediğimiz  özelliklerde Galaxy Note 3’ün ekranı  büyük olucakmı? Galaxy Note 3 ilk olarak 6.3 inçlik bir ekrana sahip olacak denmişti. Ancak zamanla değişen haberler’de  [highlight]Galaxy Note 3[/highlight]’ün  ekran büyüklüğü 5.9 inçlik olacağı ve bu şekilde  piyasaya sürüleceği söylendi. Şu anda’ki  en güçlü haber ise 5.9 inçlik bir ekranı olacağı konusunda .Galaxy Note 3’ün Android işletim sistemin kullanacağından hiç bir şüphe yok . Fakat  şüphe duyduğumuz ise hangi sürümünü kullanacağında. Google son olarak Android 5.0’ı piyasaya sürecek. Mayıs ayı içinde   Android 5.0’e geçilmesi bekleniliyor[highlight].Galaxy Note 3 Mayıs ayınnın[/highlight][highlight][/highlight] sonralarında  piyasa sunulucağına  göre bu telefonda da Android 5.0 işletim sistemi kullanacak. Fakat daha öncesinde  iyi özelliklere sahip telefonların eski [highlight]Android işletim[/highlight] sistemleriyle piyasaya sürüldüklerine de şahit olmadık değil. Fakat  Galaxy Note 3’ün özellikleri çok iyi olmasından dolayı’da  cihazın  eski Android işletim sistemlerinden biri ile çıksa da yükseltme şansınız mutlaka olacak.

Note 3 hakkında çok güzel haberler çıkıyor. Piyasaya sürüldüğü zaman aynı  Note 2 gibi piyasadaki en güçlü telefon olacağı söylenen iyi haberinden  bir tanesi. 5 ay kadar bekleyeceğiz. Bu süre içinde de birçok Note 3 haberlerini  sizlerle birlikte paylaşacağız.Lütfen  Bizleri takip etmekten geri kalmayın yeni en güncel haberleri ögrenmek için.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri