Samsung şirketine ait Galaxy S4’e ilk defa dava açılıyor

Galaxy S4 daha raflardaki bile yerini almadı, ancak bir büyük şirket ona dava açtı . Telefon daha piyasaya sürülmeden kaderini yaşamaya başladı. Normalde Samsung’un dev rakibi olan Apple dava açardı, ancak bu sefer Samsung, başka bir rakibi ile karşı karşıya. [highlight]Bu defa Samsung’a dava açan Lg şirketi[/highlight]. Lg’nin de çok kaliteli olan Android telefonları mevcut. Ama her ne kadar Samsung kadar olmasa da Lg de çok güzel ürünleri piyasaya sunabiliyor.Sunduğu ürünlerinin de çok gelişmiş mevcut özellikleri var. Zaten Lg şirketi’de bu gelişmiş mevcut özelliklerden bir tanesini kullandı’ğı için Samsung’a dava açıyor.

Samsung şirketine ait Galaxy S4'e ilk defa dava açılıyor
Samsung şirketine ait Galaxy S4’e ilk defa dava açılıyor
Daha Fazlası


1 127

LG Optimus G Pro’da kullanılan önemli bir özelli’ği Samsung Galaxy S4’te kullanmış. Tabikide Lg’nin iddiası bu şekilde. Kullanılan özellik de Smart Pause adından bir özellik. Bu özellik ise kullanıcılara şunu sunuyor. Örneğin bir video izlerken başınızı başka bir tarafa çevirdiğiniz zaman video otomatik olarak duruyor. LG de bu bana ait bir teknoloji diyerek Samsung’a mdava açıyor. Fakat Samsung savunmasında bu özelliği kendi teknolojilerinde’n faydalanarak tasarladığını söylüyor. Kendini bu şekilde savunmaya çalışıyor. Ancak dava henüz başlamadı. Başladığı zaman’da kesinlikle çok uzun süre süreceği belli.

Samsung’un bu yükselme istikrarı rakipleri tarafından benimsenemedi. Samsung’un başarısını çekemiyorlar. Şu anda birçok kişinin kafasındaki düşünce tarzı bu. Zira Apple gibi zengin ve pahalı ürünler üreten büyük bir şirket bile Samsung’u kıskanmıştı . Hep birlikte LG’nin iddiaları gerçekten doğru mu bekleyip görücez?

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri