Biletbilet.com’dan Biletinizi Hızlı ve Kolayca Alabilirsiniz

Daha Fazlası


1 127

Biletbilet.com’dan Biletinizi Hızlı ve Kolayca Alabilirsiniz

Daha önce taksitli otobüs bileti ve taksitli uçak bileti satan bir site duydunuz mu? Duyduk duymadık demeyin o zaman çünkü biletbilet.com var. Biletbilet.com 70 otobüs firması ve 200 uçak firmasıyla hizmete başladı. Türkiye’nin ve Dünya’nın en iyi firmalarıyla hizmet veren site açılalı kısa zaman olmasına rağmen ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Otobüs biletlerinde ve Uçak biletlerinde çok farklı ayrıcalıklar sizleri bekliyor. Hızlı bilet, Kolay bilet felsefesini benimseyen sitede, biletinizi 3 adımda kolayca alabilirsiniz. Sade ve kullanışlı ara yüzü bulunan biletbilet.com’da otobüs bileti veya uçak bileti almak en fazla 2 dakikanızı alacaktır. Sefer seçme, koltuk seçme ve ödeme yapma adımlarını hızlı ve kolayca geçip seyahat biletinizi online alarak alabiliyorsunuz.

70 Otobüs firması ile hizmet veren biletbilet.com’da Türkiye’nin en iyileri yer alıyor. Bunlardan bazıları; Ulusoy, Varan, Anadolu Seyahat, Süha Tur, Efe Tur, Yeni Adana, Öz Diyarbakır, Karadeniz Express v.s. arasından karşılaştırmalar yaparsanız en ucuz otobüs bileti sizin olabilir. Biletbilet.com’da yerli yabancı 200 dev hava yolu şirketi hizmet veriyor. İster yurt içi, ister yurt dışı uçuşlarınız için aradığınızı bütün biletler biletbilet.com’da. Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Atlas Jet, Sun Express ve Bora Jet bunlardan bazıları. Yabancı firmalarda ise Emirates, British Airways, American Airlines gibi devler yerini almış durumda. Örneğin; İstanbul  Antalya Uçak Bileti diye arattıktan sonra 3 adımda biletinizi güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.

Biletbilet.com şuan Türkiye’de taksitli otobüs bileti ve taksitli uçak bileti satan tek site durumunda. Kredi kartlarına 12 aya varan taksit imkanıyla seyahat etmenizi sağlayan sitede yakında çok daha büyük yenilikler gelecek. Otobüs Bileti ve Uçak Bileti fırsatlarını Facebook, Twitter ve Google Plus’tan takip etmek isterseniz; Facebook: Biletbiletcom , Twitter: Biletbiletcom  , Google Plus: Biletbilet.com şeklinde aratıp takip edebilirsiniz. 765934344 629676866

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri