Mercurial source Nedir ? Ücretsiz İndir

Mercurial ücretsiz, dağıtılmış kaynak denetimi yönetimi aracıdır. Bu sezgisel bir arayüz kullanarak yaparken verimli her boyutta projeleriyürütebilecek güç sunar. Bu sürüm dosyaları ile çalışan herkes için ideal, kullanımı kolay ve kırmak için zor.

Daha Fazlası


1 85

Mercurial source Nedir ? Ücretsiz İndir

Mercurial source Nedir Ücretsiz İndir

Böyle Subversion gibi geleneksel sürüm kontrol sistemleri bir proje revizyonları depolamak için merkezi bir sunucu ile tipik bir istemci-sunucu mimarisi vardır. Buna karşılık, Mercurial gerçekten her geliştirici tüm geliştirme tarihinin yerel bir kopyasını vererek dağıtılır.Bu şekilde ağ erişimi veya merkezi bir sunucu bağımsız çalışır. , Committing dallanma ve birleştirme hızlı ve ucuzdur.

Mercurials uygulama ve veri yapıları hızlı olacak şekilde tasarlanmıştır.  Dolayısıyla Mercurial gibi OpenJDK (gibi büyük projeler için mükemmel bir uygulamadır. hg ) ya da NetBeans (hg ).

Mercurial akılda platform bağımsızlığı ile yazılmış. Dolayısıyla Mercurial en yüksek performansı nedeniyle taşınabilir C küçük bir parçası ile, Python ile yazılmış. Sonuç olarak, ikili bültenleri bütün temel düzlemlerde bulunur.

Mercurial işlevselliği Mercurial ile sevk edilir resmi olanları aktive veya bazı indirerek yada uzantıları ile artırılabilir wiki ya da kendi yazma .

Uzantılar Python yazılır ve, temel komutlar işleyişini değiştirebilir, yeni komutlar eklemek ve Mercurial tüm temel işlevlere erişebilirsiniz.

Mercurial koşulları altında lisanslı özgür yazılım GNU Genel Kamu Lisansı sürüm 2 veya sonraki bir sürümü.

Web Mercurial topluluk projesidir. Kaynak GPLv2 veya daha altında lisanslanmıştır.İndir

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri