Dünyanın En iyi tablet’i geliyor..

Dünyanın En iyi tablet’i geliyor..

Günümüzde özellikle tablet teknolojisi bukadar ilerşemişken  laptop yada notebook teknolojilerini bir seviye alta indiren tablet devri başlıyor.Her geçen günle birlikte yeni özellikleriyle yeni versiyon tablet’ler piyasa sürülmeye başladı.

Daha Fazlası


1 158

Artık hemen hemen hepimizde bir tablet mevcut olmaya başladı.Kolay kullanımı ve her yere taşınabilirğiyle ön plana çıkan tabetler hayatımıza daha doğrusu her eve girmeye başladı.

Dünyanın En iyi tablet’i geliyor..

Peki tablet alırken acaba hangisini alsam hangisi daha iyi sorusuna size dünyanın en iyileri arasında gösterilen bir tablet’den bahsedicem,eğerki halen hangi tableti alırım düşüncesi varsa kafanızda lütfen bunu okuyun.

Herkesin merakla beklediği windows 8’li tabletlerin en güçlüsü dell tarafından yapıldı.Latitude 10 adı verilen bu tablet’in özellikler şu şekilde

  • 10.1 inç ekran
  •  çift çekirdekli Intel “Clove Trail” Atom işlemci kullanılmış
  • 2 GB Ram
  •  128 GB’a kadar SSD depolamaya imkanı
  • Tabletin 8 MP arka 2 MP ön kamera çözünürlüğü

Latitude Tablet degiştirebilir  2 pile sahip Latitude tabletin 10’un küçük pili 6-7 saat büyük pili ise 10-12 saat kullanılabiliyor.hem Wi-Fi hem de 3/4G mobil bağlantıyı kullanacak.Peki fiyat nasıl olucak son haberlere göre fiyatı iPad’ler ile aynı olucak.Piyasa nezaman sürülücek derseniz.Ekim ayında sürülmesi bekleniliyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri