Mobil Büyük Web Uygulamaları yazın öğrenin!

Daha Fazlası


1 22

Mobil Büyük Web Uygulamaları yazın öğrenin!

Mobil Büyük Web Uygulamaları yazın öğrenin!

Mobil Büyük Web Uygulamaları yazın öğrenin!

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, mobil cihazlarda Open Web Platform teknolojilerinin durumu hiçbir şey yapmadı ama bu mümkün değil sadece haline gelmiştir noktasına, büyüyecek ama giderek daha yaygın aslında Web teknolojisini kullanarak tam teşekküllü uygulamaları yazmak için.

, En iyi uygulamaları bir dizi anlayış gerektiren bir Web akışı içine cep telefonuna özgü kısıtlamaları ve avantajları entegre aynı şekilde bir mobil bağlamında Web uygulamaları yazmak anlaşılması gerekir kendi özgünlükleri vardır .

Bu nedenle mantıklı olduğunu bizim W3C online eğitim kursu serisi büyük başarı sonrasında ” Mobil Web 1: En İyi Uygulamalar “biz” ile takip edecek Mobil Web 2: Uygulamalar “.

Sekiz haftalık süre içinde, 12 Mart başlayarak, bu marka yeni ders dağıtım için o kadar paketleme için mobil cihazlarda tüm yol çalıştıran bir Web uygulaması oluşturma temellerini her şeyi kapsar. Süreçte, roman CSS özellikleri, HTML5 elemanları, güçlü JavaScript API’leri ve kütüphanelerde bakar, ve mobil Web uygulama geliştirme konusundaki tüm önemli yönlerini kapsar.

“Mobil Web 2: Uygulamalar” tarafından verilecektir Robin Berjon , başkanlığını W3C Aygıt API’leri Çalışma Grubu ve yakın bir TAG üyesi olarak seçilmiştir.

: Ayrıntılı “Uygulamalar Mobil Web 2” okuyun ders açıklamalar ve kayıt hızlı. Erken kuş fiyatı 1 Mart kadar sürer, o sürerken üzerinde atlamak için emin olun!

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri