İphone’nin minik versiyonu geliyor

İphone’nin minik versiyonu geliyor

İphone’nin minik versiyonu geliyor.Apple yakın zamanda üretime geçiceği minik iphone’yi neden minik versiyonunu çıkarttıcağını az sonraki yazımızda anlatacağız.

Daha Fazlası


1 158

İphone'nin minik versiyonu geliyor

Samsung ve Apple uzun zamandan beri ezeli rakipler.Neden derseniz’ki hepimizin bildiği gibi bu sektörde samsung ve apple’n pazar payı çok yüksek,buda birbirleriyle kıyasıya bir rekabet anlamına geliyor.Çoğu zamanda birbirlerine üstünlük sağlamak içinde patent davaları açmışlardır.Samsung’un bu sektördeki pazar payı baya yüksek olduğundan sanırım Apple samsungu taklit etmek istemiş,samsung ucuz ürünler satar,Bu demek oluyorki haltan her kesime hitap edebiliyor.

 İphone’nin minik versiyonu geliyor

Ama bir İphone almak herkesin harcı değildir.Hepimiz çok iyi bilirizki Samsun’gun son çıkardığı galaxy S3 bu telefonda baya bir yüksek fiyattaydı,ama samsungun galaxy s3 çok sattığı için samsung her kesime hitaban bu versiyonun minik bir versiyonu’da çıkarttı.Böylelikle halkın her kesimine ulaşmış oldu.Bu yüzden Apple’da iphonenin minik bir versiyonu için düğmeye bastı.

Minik İphone 3 yıl içerisinde üretime başlanılacak.Tabikide diğer iphone göre daha kısıtlı özelliklerle gelicek karşımıza

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri