Android kullananlar için ön bellek temizleme uygulaması

Android kullananlar için ön bellek temizleme uygulaması
Daha Fazlası


1 64

Android kullananlar için ön bellek temizleme uygulaması

Günümüzde artık dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi olan Android işletim sistemine ait olan bir uygulamadan sizlere bahsetmek istiyorum.Bu uygulamanın adı ön bellek temizleyicisi.Aslında ,Android işletim sistemini kullanan kullanıcıların’ın  zaman zaman  ihtiyaç duyubilceği, bir uygulama oluyor.

Peki bu uygulamayla neler yapılabilir.?

Telefonumuzu kullandıkça ön belleği belli bir süre sonrasında dolmaya başlar.Tabikide bu her telefonda olmuyor, ama Android işletim sisteminde neyazıkki  oluyor

Telefonumuzdan izlediğimiz videolar,dinlediğimiz müzikler,internette gezinmeler,hepsi bun yaptıklarımızın telefonlarınızın bir köşesinde kayıtlı duruyor.Bu şekil oluncada ilerleyen aylarda telefonumuz dolmaya başlıyor ve böyleliklede kasılmalar meydana geliyor telefonumuzda,bu nedenlede bu uygulamayı kullanmak zorunda kalıyoruz.Unutmayalımki telefonumuzun ön belleğini boşaltmak istiyorsak bu uygulamayı kullanmamız’da şart,eğerki kullanmazsak aksi tahtirde telefonumuz kesinlikle kasıcaktır.

Şunu hatırlatalımki bir Android telefonu yavaş kullanılanamaz.Neden çünkü en büyük özelliklerinden bir taneside hızlı oluşudur.

Peki bu uygulamayı nereden indirebiliriz sorusuna gelirsek Bu uygulama Google Play’’de ücretsiz olarak yayınlanıyor.Oradan indirebilirsiniz şunu’da belirtim kullanımı oldukça basit vede kolaydır. İşe yarar ve kullanışlı bir uygulama inanın size çok yardımcı olucaktır…..Webduzzi.com sizler için araştırdı

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri