Samsung Galaxy S3

Samsung galaxy s2 den sonra samsung galaxy s3 muhteşem özellikleriyle artık piyasada sunulmaya başlanmış ve bir çok özel nitelikleri ve harika duruşuylasatışasunulan galaxy s3 herkesin beğenisini kazanmaya başlamıştır.Bu akıllı telefonun özellikleri bir harika! İnternette geziniyorsunuz ya da gazete dergi mecmuaokuyorsunuz okurken de görmekte zorlanıyor musunuz işte galaxy s3 akıllı bekleme sayesinde sizi otomatik olarak algılıyor ve ekranın kararmasını önlüyor.

Samsung galaxy s3 ile daha hızlı paylaşımlarda da bulunabilecek, bir sn gibi kısa bir süre içerisinde müziklerinizi videolarınızı resimlerinizi paylaşabileceksiniz. En iyi fotoğraf özelliğiyle de aynı anda çektiğiniz bir çok fotoğraf içinden istediğinizi seçebileceksiniz. samsug galaxy s3 ile biriyle mesajlaşıyorsunuz aramak mı istediniz, yapmanız gereken tek şey kulağınıza götürmek galaxy s3 sizin için çevirir ve bağlantı kurmanızı sağlar.

Daha Fazlası


1 158

Telefonunuzun başından bir kaç saatliğine ayrılmanız mı gerekti, galaxy s3, ne zaman döndüğünüzü bilerek siz yokken gelen cevapsız aramalarınızı, mesajlarınızı titreşimiyle uyararak bildirir. Galaxy s3 akıllı telefon ile birçok işi aynı anda yapabilirsiniz. E posta gönderip, video izleyip, internette gezinebilirsiniz. Samsung galaxy s3’ ü sesinizle yönetebilirsiniz. Yüksek çözünürlüğü ile filmleri, internet sayfalarını, resimleri daha kaliteli bir şekilde izleyeceksiniz.

Başka etkileyici özelliğini ise facebook üzerinde göstermekte. Arkadaşınızın fotoğrafını galaxy s3’ e tanımlarsanız fotoğraflarını çektiğinizde otomatik olarak tanır ve etiketler. Galaxy s3 telefonunuzla istediğinizde televizyona, bilgisayara uzaktan bağlanarak erişim sağlayabilirsiniz. Facebook üzerindeki özellikleri hala bitmedi profilinizdeki kişilerin yüzlerini tanır ve biribirleriyle sizin için ilişkilendirir.

Galaxy s3 ince tasarımı ve özellikleriyle en iyi akıllı telefon.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri