Samsung Galaxy Note 10.1 Sonunda Türkiye’de

Merakla beklenen,Samsung Galaxy Note 10.1 Avea bayilerinde satışa sunulmıya başlıcak.

Samsung Galaxy Note’nın özelliklerine şöyle bir bakalım 10.1 inç ekranı ile kalem ve kağıdın işlevselliğini ve hassasiyetini sağlayan S Pen teknolojisini bir araya getiren Galaxy Note 10.1, 1.4GHz dört çekirdekli işlemci ve 2GB RAM sayesinde yüksek performans sunuyor.
Cihaz, kullanıcıya fikirlerini pratik ve verimli bir şekilde ifade etme olanağı veriyor.
Samsung galaxy note 10.1 kullanıcıların doğrudan eTextbook’a (elektronik ders kitabı) not almalarını veya aynı anda Web’den araştırma yapabilmelerini sağlayan ideal bir toplantı ve öğrenim aracı. Galaxy Note 10.1 için en iyi şekilde düzenlenmiş olan Samsung Learning Hub servisi kullanıcılara her yaş için multimedya öğrenim içeriğine erişim sağlıyor.
İçerikte çeşitli Samsung cihazlarıyla paylaşılabilen eTextbook‘lar, ders anlatımı videoları, interaktif koçluk ve benzeri birçok araç bulunuyor.Samsung cihazlarıyla paylaşılabilen eTextbook‘lar, ders anlatımı videoları, interaktif koçluk ve benzeri birçok araç bulunuyor.

Daha Fazlası


1 158

10.1 inç ekranı ile kalem&kağıdın işlevselliğini ve hassasiyetini sağlayan S Pen teknolojisini bir araya getiren Galaxy Note 10.1, 1.4GHz dört çekirdekli işlemci ve 2GB RAM sayesinde yüksek performans sunuyor.
Cihaz, kullanıcıya fikirlerini pratik ve verimli bir şekilde ifade etme olanağı veriyor.

Samsung Galaxy Note 10.1 Avea bayilerinde 1.499 tle ile satışa sunmaya başlıcak.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri