Amazon Fransa’da İngiltere’de £ 129, 159 € At başlayarak, ABD dışında ilk Kindle Fire Tablet Duyurdu

Daha Fazlası


1 127

Amazon birlikte bugün erken saatlerde büyük tablet duyuruları haberleri ilk dışarı damlatılmaktadır dışındaki ABD – yeni Kindle Yangın ve HD versiyonu hem -, sonunda da Kindle Yangın tablet almak için ilk piyasalarda açıkladı ediyor forum duyuru Amazon.co üzerine Ayrıca yeni Kindle e-kitap okuyucu piyasaya çıkışını duyurdu. tr,.

Bu duyuru uluslararası bu tabletleri piyasaya ne zaman Amazon nihayet sorularını yanıtlayan daha önemli olmasıdır. Bu tam üzerinde musluklar açmak için hazırlanıyor ve gerçekten cihaz operasyonu bazı küresel ölçekte kapıyorlar bu bir işaretti.Kindle okuyucuları zaten onlar başlattı piyasalarda büyük bir hit olmuştur ve böylece rekabetçi fiyat noktalarında, tablet piyasaya sahip, gerçekten temelde Apple tarafından domine edilmiştir tablet pazarı için küresel denge altüst Amazon ilk çatlak olacak Herhangi bir tek Android tabanlı tablet satıcıdan çok az ilerleme ve iPad. Muhtemelen, şimdi kadar.

“Geçen yıl pazara başlattı iki düzineden fazla Android tablet vardı ve kimse onları aldım,” CEO’su Jeff Bezos Santa Monica tanıtımı bugün erken övünen.

Kindle Yangın – – bellek daha hızlı bir işlemci ve 16GB ile yeni sürümü 129 £ (200 $ için satmak olacak; ABD’deki fiyatı bir prim – başka bir deyişle bir yorumcu bunun altında işaret ettiği gibi% 20 KDV satış vergisi dahildir ve muhtemelen kur dalgalanmaları için biraz tolerans).

HD modeli yedi-inç versiyonu, iki küçük bugün açıkladı yüzden. 16GB versiyonu 159 £ (253 $ başka bir prim fiyat) satacak; 32GB 199 £ için satacak.

Yeni Kindle e-okuyucu 69 £ (109 $) satacak.

Tüm ön sipariş bulunmaktadır.

Amazon nihayet oldukça yeterli, ABD ile bir kullanıcının ilk yorum dışarıdan Yangın tablet piyasaya etrafında alacağı zaman bir sürü insan merak olmasına rağmen, oldu: “Kağıt Beyaz hakkında hiçbir şey [sic] o zaman.”

Haber Amazon giderek İngiltere’de perakende operasyon ve diğer hizmetler hakkında ayrıntılı doldurdu hangi birkaç hafta sonra gelir. O ile ortak olacak Waterstones cihazlar satmak için. Şirket zaten büyük süpermarket zinciri dahil olmak üzere diğer şirketler ile Kindle perakende ortaklıklar vardıTesco henüz teyit edilmemiştir olmasına rağmen, aynı zamanda, Yangın taşıyabilir.

Ayrıca Appstore açık İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya ve İspanya’da son günlerde.

Amazon’un Android uygulamaları pazarda da artık diğer Avrupa ülkelerinde yaşayan olduğu göz önüne alındığında, bu Kindle Yangın tablet de yakında bu pazarlarda canlı olacak olasıdır – değilse zaten.

Güncelleme : Bir okuyucu işaret aynı seçimi de şimdi olduğu Fransa’da yaşayan yedi inçlik yeni Kindle Fire modeli € 159 için gidiyor. Almanya’da var aynı fiyatlandırma modeli olduğu gibi, İspanyave İtalya .

Güncelleme 2 : Biz Paperwhite Kindle hakkında bir Amazon sözcüsü sordu: “Ne yazık ki, bu konuda bizden ayrılmayın size sormak gerekir,” diye yanıt olduğunu. Yani biz bir noktada bu ürünün bir görünüm görüyor olabilirsiniz; hala hiçbir kesin cevap, ne de bir zaman çizelgesi “planlıyor hayır”.

Aşağıda tam duyuru.

All-Yeni Kindle Yangın Tanıtımı ve Kindle Yangın HD, artı All-Yeni Kindle e-okuyucu

Kindle Yangın – geçmiş filmler, TV şovları, müzik, kitap, dergi, uygulamalar, oyunlar ve web tarama, ve http://Amazon.com üzerinde # 1 en çok satan ürün için Kindle İngiltere’de artık yıl olduğunu sadece bir atılım fiyatı £ 129’da daha hızlı bir işlemci ve orijinal Kindle Yangın iki katı hafıza ile.

Kindle Yangın HD – çarpıcı özel HD ekran ile tüm yeni – hafif, taşınabilir 7 mevcut olan en sürükleyici HD deneyimi için iki stereo hoparlör ile en hızlı Wi-Fi, özel Dolby ses ve yüksek performanslı bir işlemci ve grafik motoru sunuyor “Tablet – Tüm Amazon.co.uk ‘engin içerik ekosistemi, iyi çapraz platform birlikte çalışabilirliği ve en iyi müşteri hizmeti tarafından desteklenmektedir – 159 £ için.

22 milyon fazla film, TV şovları, şarkılar, uygulamalar, oyunlar, kitaplar ve dergiler dijital içerik Amazon’un geniş koleksiyon arasından seçim yapın.

Tüm yeni Kindle-hala inanılmaz küçük ve hafif, ama şimdi daha hızlı sayfa döner, yeni yazı tipleri ve ebeveyn denetimleri ile-ve daha düşük bir fiyat noktasında – Biz de dünyanın en çok satan e-kitap okuyucu yeni bir sürümünü tanıttı ettik sadece £ 69.

Enjoy! 
Kindle Ekibi

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri