İşte Suriye’deki kanlı tablo.Onlar sadece özgürlük istediler

Daha Fazlası


1 9

İşte Suriye’deki kanlı tablo.Onlar sadece özgürlük istediler

 

Onların tek suçu esadın rejiminden kurtulmak ve özgürlüklerini ellerine almaktı.Bunun bedelinide çok ağır ödediler yada ödemeye devam ediyorlar.Esadın ordusu çoluk çocuk,kadın erkek,yaşlı demeden katliamlarına devam ediyor.

Peki bunlara kim dur dicek Sizlere şöyle bir cevab verim Bosna Hersek Katliamını herkes hatırlar.O kanlı katliam görüntülerini halen hafızamızdan silemeyenlerde olduğunu biliyor Dünya barış örgütü adı altında sahte nato birlikleri gitmiş ama sadece gitmekle kalmışlardı.Taki katliam iyice basın sayesinde ön yüze çıkana kadar ve sonra mecburi bosna hersek katliamına dur demişlerdi.

Korkarımki suriyede’de yaşananlar Bosna hersek‘e benzicek gibi biz webduzzi.com olarak bu katliamı sert bir dille eleştiriyor ve diğer blog sitelerinide bu isyana teşvik ediyorum Herkes bir yazı yazsa bu binlerce imza demektir lütfen suriyede katliamlara sessiz kalmayın sadece menfaat haberlerinizle blogunuzun hitini degil birazda vijdanen insanen düşünüp bu katliami sert bir dille milletçe yazılarımızla dile getirelim.

Bir yazı bazen bin silaha bedeldir sözünü hatırlatır.Diğer Blog site sahiplerine seslenir sizlerde bizler gibi bu katliama dur deyin ve yazın yazın yazın…

Sonuç her ne olursa olsun yazın yazın’ki unutanlar tekrar hatırlasın unutanlara hatırlatsın

youtube.com’da gezerken suriye katliamı adı altında bir videoya rast geldim izlerken hem ağladım hemde isyan ettim şimdi u videoyu siteme koyuyor  ve izlemenizi rija ediyorum. Türkiye Uyuma…!

İşte Suriyenin o Katliam Videosu

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri