İşte pes 2013 demo çıkış tarihi

Herkesin zevkle oynadığı Konami tarafından geliştirilen siz futbol oyunu severler için  Pro Evolution Soccer 2013 yapımı kolları sıvadı ve   demo çıkış tarihi ve demo sürümde bulunacak takımlar açıklandı. İşte sabırsızlıkla beklediğiniz pes 2013 oyununun Detayları.

İşte pes 2013 demo çıkış tarihi
İşte pes 2013 demo çıkış tarihi
Daha Fazlası


1 58

İşte pes 2013 demo çıkış tarihi ve detayları

Fifa serisinin en büyük rakibi olan hatta şunuda rahatlıkla diyebiliriz tek rakibi ve Konami’nin geliştirdiği PES oyunu için ,firmanın biz oyun severlerine açıkladığı  yakın zamanda demo sürüm ile piyasaya hızlı bir  giriş yapacağı’nı duyurdu.Bu yapılan açıklama ile Konami PES 2013 için oyun severlerin merakla beklediği  çıkış tarihini verirken birde  demoda hangi takımlarında yer alacağını açıkladı.

Konami’den Yapılan açıklamaya göre önceki PES 2013 demo da İngiltere, İtalya, Almanya ve Portekiz takımları ve milli takımları yer alacak. Bu şekilde  bu demo ile daha önce demolara hiç milli takım eklemeyen Konami birde ilke imza atmış olacak. Ayrıca bir süprizde  de Güney Amerika modu bulunacak olan PES 2013 demo için evet sizlerinde sabırsızlıkla beklediği  pes 2013  çıkış tarihi 25 temmuz olarak belirtildi. 25 temmuzdan itibaren PES 2013 demo PlayStation3, Xbox 360 ve PC için aynı anda çıkış yapacak. Bu açıklamayla birlikte siz oyun severlerinde merakı giderilmiş ve artık nezaman çıkacağı sorularınada cevab bulmuşsunuzdur umarım.

Sizlerle birlikte webduzzi.com olarakda  pes 2013’ün çıkış tarihini bekliyor.Çıktığı andada siz oyun severlere yeni bilgileri aktaracağız

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri