Samsung Galaxy Player 5.8 Tanıtımı

Samsung Galaxy Player 5.8 Tanıtımı
Samsung Galaxy Player 5.8 Tanıtımı

Yeni Samsungu’n taşınabilir medya oynatıcısı Galaxy Player 5.8 resmi olarak artık tanıtıldı.

Geçtiğimiz yıl pazara sunduğu Android’li medya oynatıcısı çok ciddi ilgi görmeyen şirket, bu kez daha iddialı bir model ilekarşımıza çıkmaya hazırlanmış gibi görünüyor

Daha Fazlası


1 158

Stereo hoparlör, yüksek kalite TV yayınına imkan veren mDNIe teknolojisi, Sound Alive ses teknolojisi, Learning Hub eğitim portalı dikkat çeken artılardan.TouchWiz 5.8-inç QHD 960x540p ekran, 2500mAh pil, 16/32GB dahili depolama, microSD yuvası, ön bakan VGA kamera, ve Android 4.0 ile birlikte geliyor. Ayrıca, Wi-Fi bağlantısı, Bluetooth 4.0, 1GB RAM ve Store desteğine de sahip.Gerçektende süper özelliklere sahip ve siz kullanıcıların çok rahat ve zevkle kullanabilceği  bir Teknoloji olucağı kesin.

Samsung Galaxy Player 5.8 buzamana  kadar ilan ediceği beşinci Galaxy Player. Serinin diğer cihazları Galaxy Player 4, Galaxy Player 5, Galaxy Player 4.2 ve Galaxy S Wi-Fi 3.6 vardır.Koreli üretici henüz fiyatını duyurmadı. Modelin nezaman satışa sunulacağı tam olarak  net değil fakat IFA 2012 fuarında Samsung‘un bunları açıklaması herkesçe bekleniyor.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri