Lazerle göz ameliyatı

Lazerle göz ameliyatı günümüzde pek çok göz hastalığının kalıcı olarak tedavi edilmesini sağlamaktadır.

Daha Fazlası


1 46

Lazerle göz ameliyatı

Lazerle göz ameliyatı günümüzde pek çok göz hastalığının kalıcı olarak tedavi edilmesini sağlamaktadır. Lazerle göz ameliyatı en çok katarakt tedavisi için kullanılırken ameliyata uygun bulunan hastalarda yüzde yüz ve kalıcı tedavi başarısı sağlanabilmektedir.

Ancak lazerle göz ameliyatı olmadan önce mutlaka detaylı bir göz muayenesinden geçerek ameliyata uygun olunup olunmadığı araştırılmalıdır. Lazerle göz ameliyatı riskleri bulunmakla beraber uzman kişilerin elinde hijyenik ameliyathanelerde gerçekleştirilen göz ameliyatları için bu risklerin sıfıra yakın olduğu söylenebilir. Zaten lazerle göz ameliyatı yorumları incelenirse kaliteli merkezlerde ameliyat olan kişilerin memnuniyetlerini dile getirdiklerini sizde göreceksinizdir.

Lazerle göz ameliyatı fiyatları ise operasyonun yapılacağı merkeze, kullanılan lazer cihazına ve uygulamaya girecek doktora bağlı olarak değişmektedir. Ancak lazerle göz ameliyatı olurken mutlaka kaliteli bir merkezin seçimi göz sağlığı açısından son derece önemlidir. Lazerle göz ameliyatı sonrası bulanık görme zamanla geçmekte ve hastalar eski görüş kalitelerine kavuşmaktadırlar. Lazerle göz ameliyatı sonrası dikkat edilmesi gereken en önemli konu hijyendir ve asla göz ovuşturulmamalıdır.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri