Call of Duty Black Ops Zombileri Android’e Geliyor

Call of Duty  Black Ops Zombileri Android'e Geliyor
Call of Duty Black Ops Zombileri Android’e Geliyor

Call of Duty  Black Ops Zombileri Android’e Geliyor

Son zamanlarda oyun dünyasındaki değişikler,ve dünyanın ünlü oyunlarından Call of Duty Black Ops  2 yıldan beri piyasada olmasına rağmen halen rağbet görüyor.Oyun severlerin bilgisayarların’dan silip,silip tekrar kurması oyun Windows PC den sonra işletim sistemi olan Androidte.

Daha Fazlası


1 58

Akıllı cebler ve tabledler geliştikçe,yeni yeni uygulamalarda yazılmaya başlandı.Bunlardan bir taneside  Black Ops oldu Call of Duty Black Ops Android işletim sistemli cihazlar için yeni mod geliştirdi. Bu modun adı Call of Duty Black Ops Zombileri.Şu anda tüm andoroid tablet ve akıllı telefonlarda,bu modu oynamak mümkün.Yeni yeni silahların,ve haritaların oynanabildiği,oyun çok talep edilecek.Bu oyunun tek kişilik,yada çift kişilik modlarında oynanmasıda mümkün.

Call of Duty  Black Ops Zombileri Android’e Geliyor

Biz kullanıcılar bu oyunu hep bilgisayarlarımızda bu zamana’dek oynadık.Dokunmatik cihazlarda bu oyunu oynamak bize biraz tuaf gelebilir.Hatta bende bir oyun sever olarak yabancılık çekebiliriz.Belki farenin verdiği zevk dokunmatik ekran vermicek.Ama şu şekilde düşündüğümüzde herşeyin bir eğlenceli tarafı vardır.

Call of Duty Black Ops zobiesi’n o heycanlı ve andrenalin dolu oyununu Android cihazlarda oynamak belkide kalp atışlarımızı daha’da hızlandırabilir.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri