Hayat düşündürüyor

Hayat düşündürüyor
Hayat düşündürüyor

Hayat düşündürüyor

Bir hayat bir yaşam mücadelesi benimkisi bir anda hırçınlaşan bir okyanusun dalgası gibi düşüncelerim hayatım… Bir masal gibi yada bir romana benzer dünyam hangisinden yola çıksa hep aynı yere çıkarım..Hayat..!

Daha Fazlası


1 127

Geceleri gözlerimi kapar düşlere dalarım belki asla yapamıcağım bazılarına göre basit ama bana göre zor olan düşlere..Bir hayat benimkisi sürdürmeye çalıştığım acımasız insanların dünyasında bir hayat belki bende acımasız görünüyorumdur acımasız gördügüm insanların gözünde her şey değişiyor insanlar ve hayat değişmeyen bir şey varsa oda dünyanın bizlerdeki anısı..!Herkesin bir anısı vardır geçmişinden bugüne dek taşıdıkları iyi yada kötü hepimiz çoguz kez geçmişe dönüp çoğu kötü anılarımızı yada degmicek insanlara verdigim fedakarlıkları degiştirebilmek için dönmek istemişizdir..!

Ama bilirizki asla bu olmıcak asla değiştiremicez asla geri dönüpte anılarımızı silemicez onlar bizimle bir ömür kalıcak bunuda çok iyi biliriz bilirizde yinede yataga geçtigimizde düşünmektende vazgecmeyiz ya degiştirebilirsek…!

Herkes hayatında sevmiştir herkes sevdanın acısınıda tatmıştır bende herkes gibi sevginin acısını çok acı bir şekilde tattım hem komik hem üzüntülü insanın aklına gelirken bir düşünüyor hayat bizlere neleri vermişte bizmi kıymet bilemedik hayatın içinde bizlerinmi kıymetini bilmediler..!Hayat böyle bir şey düşündügünde acıtır düşünmesen öldürür..! öldürür derken düşünmedigimiz an öldügümüz andır demek istiyorum..! Hayat düşündürüyor güzelligiyle kötülügüyle acımasız vede sevinçleriyle ama bildigim bir şey varki her anımızın kıymetini her zamanın degerini ve her yaşın güzelliginiz kesinlikle bilmemiz lazım ve ona göre yaşamamız lazım…!Hayat bizlere çogu degerleri sevgileri verirkende bizlerden çogu şeyimizi aldıgını çok iyi bilenlerden oldugum için bazen hayatı suçlar bazende kendimi ama bildigim bir şey varsa ne hayat bizsiz ne biz hayatsız yapabilcegimizdir..! sevgilerimle

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri