Mobil Windows (8) Ne zaman Çıkıcak?

Mobil Windows (8) Ne zaman Çıkıcak?
Mobil Windows (8) Ne zaman Çıkıcak?

Mobil Windows (8) Ne zaman Çıkıcak?

Daha Fazlası


1 182

Tam olarak resmi bir açıklama yapılmadı ama tam olarak yetkililerin söyledigi Mobil Windows (8) 3.çeyrek sonunda piyasaya sürülecegi.

Mobil Windows (8) Ne zaman Çıkıcak?

Windows (8)  ile beraber,yeni modellerde çıkıcak,Nokia,HTC,Samsung,ve Huawei gibi markalar Windows (8) in çıkışıyla birlikte,yeni modellerini tanıtmaya başlıcak.

Yukarıdaki belirttiğimiz tarih biraz kapalı bir tarih oldu.Tam tarih olarak sizlere eylük ayını söyleyebilirim.Windows Phone 8 Eylül ayında cep telefonlarıyla buluşmaya başlıcak.Bundan bir ay sonra yani Ekim ayında,RTM çıkıcak.Asıl ürünler RTM’nin çıkışıyla birlikte ürünlerini piyasaya sürücek.Nokia’nın Windows Phone 8‘i erken piyasaya sürme ihtimali yüksek Nasılmı? Microsoft sayesinde.Microsoft Nokia’ya bir avans bir ödül, verirse Nokia bunu yapabilicek.

Bu durum Nokia’nın oldukça işine yarayacak,bir ay önceden ürününü piyasaya sürmek demek,Windows Phone 8 piyasasın’da rakiplerinden bir adım önde olmak demek.Bu durum diğerleri tarafından hiçte hoş karşılacanığını sanmıyorum.Herşeyde aksama olabilceği gibi bundada aksama olabilir.Sizlere çıkış tarigini Eylül ayı olarak aktardık.Ancak küçük bir aksilik olması durumunda bu durum bir ay ertelenebilir.En geç tarih olarak kasım ayını verebilirim.

Ülkemizdede satışa sunulacak olan Windows Phone 8‘li cihazlar büyük ilgi görücek

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri