2012’nin Seosu

Evet arkadaşlar Günler geçipte ,aylara dönüşüp Yıllara bölündükçe seo’daki yeniliklerde  ilerlemeye devam ediyor.

2012 seo’su sitenizin geçen yıllara nazaran seo’da daha iyi bir yere gelmesi için yapılması gerekenleri anlatıcağım kısaca.Biliyorsunuzki seo,adında çok firma açıldı ve hepside googulda’ki yerin seo dan geçtigini biliyorlar. Fakat bir sorun var her firma, dediklerini gerçekleştirebiliyorlar.. Sonuç kesinlikle hayır. O yüzden yüksek mevlalarda paranın dönmesi seo’da, sahtekarlarında iştahını kabartıyor. O yüzden sizlere azda olsa yapabilceğiniz seo’daki püf noktaları anlatıcağım..!

Daha Fazlası


1 20

Öncelikle başımdan geçen bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum geçenlerde internette gezinirken bir siteye gözüm çarptı inanın ismini şimdi unuttum ama istek gelirsede merak edenler için bulurum siteyi her neyse siteyi araştırdım ve pr deger 6 trunk degeri ise 6500 lerdeydi şaşırdım şok oldum nedenmi sitedeki hiç bir göze hitap ve hiç bir şekilde konu yoktu ama biraz siteyi gezdigimde adam 20 konu yazmış ama seosu mükemmel ve özgür içerikli oluşu beni şaşırt’tı ve anladımki gerçekten seo’nun bu özgün içerigin google’deki önemini…!

2012'nin Seosu
2012’nin Seosu

Bu yazdıgım örnektede belirttigim gibi 1000 saçma yada kopya konu olcagına; sitenizde 20 özgün uzun seosu düzgün içerik olsun google sizi seçiyor..

Şimdi gelelim neler yapabiliriz arkadaşlar öncellikle seo’da en önemli iki olay vardır (h1)(h2)tagları bunlar makale yazımızda olmazsa olmazlarımızdır.! Şimdi diyorsunuzdur bunlar nedir hocam ne işe yarar acemi yazarlar için  diyorum bu sözümü.. Hemen anlatım bunlar makale başlıgı ve sonrasında gelen gövde etiketi yani önce başlıgınıza uygun h1 etiketi yapıyoruz sonrada yazımıza başlarken bir başlık daha bu ikinci olan h2 etiketimiz oluyor sonrasında yazıcagımız konu geliyor..!

Kesinlikle unutmayın; arkadaşlar başlıgınızla alakalı sözcükler kullanmalısınız makale yazarken eger alakasız makale başlıgının dışında yazılan sözlerin googlede hiç bir anlamı yoktur. O yüzden kesinlikle makale başlıgınıza uygun makale yazınız ve imla hataları yapmayınız virgül nokta misali..!bunları yaparda konunuzda özgün içerik olursa hergün 1 makale yazsanız 1 ay sonra gelin siteniz nereye gelmiş:=) evet arkadaşlar elimden geldigince sizlere anlatmaya çalıştım eğer herhangi bir sorunuz yada kafanızı kurcalayan bir şey olursa lütfen yorum yazınız cevablamaya, bilgim içinde çalışacagım ,iyi seolar dilerim webduzzi.com Herşey sizler için

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri