Webduzzi Tavsiyesi Avengers, The (Yenilmezler)

 Webduzzi Tavsiyesi  Avengers, The (Yenilmezler)

2012’de siz sevgili sinema severlerin karşısına çıkan,Avengers, The (Yenilmezler) Filmi büyük bir beğeni kitlesine ulaştı filmde tanıdık kahramanların rol almasıda filme büyük bir ilgi,olmasına neden oldu.. Filmi izledik ve webduzzi.com olarakta filmi 10 üzerinden 8 notumuzla siz sinema severlerin izleyebilceği aksiyon,macera,bol bol görsel efekle heyacanlı dakiklar geçireceginize inandık.

IMDB Puanı: 8.6 (247,723 oy)
Yıl: 2012
MPAA: PG-13
Yönetmen: Joss Whedon
Oyuncular: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
Link’ler: IMDB, kids-in-mind
Daha Fazlası


1 10

Filmden Kısaca Bahsedelim

SHIELD adıyla tanınan uluslararası barış örgütünün başındaki isim Nick Fury, tüm dünyanın güvenliğine karşı büyük bir tehdit oluşturan düşmanla karşı karşıya kalır. Fury, dünyayı yaklaşan bu felaketten kurtarmak için en cesur ve en ‘süper’ kahramanlardan oluşan bir ekip kurmak zorundadır.

 

 

Yenilmezler Fragman Yeni – The Avengers Trailer (2012)

Filmin birden çok kahramanı var ancak hem eğlendirme hem de idealleştirme yükü Robert Downey Jr.’un üstüne yükleniyor. Onun ününe ve karizmasına sahip olmayan diğerlerinin buna bir itirazı olduğunu sanmam, tabii Bruce Banner/Hulk olarak Edward Norton ya da Eric Bana kadroya dahil olsaydı işin rengi değişebilirdi. Elde bu kadar çok “süper” olunca her biriyle ayrıca ilgilenmek imkansız, ancak Hawkeye biraz fazla ihmal edilmiş. Acilen ona da müstakil bir film lazım. Yavuklusu Black Widow’u da yeniden karşımıza çıkarırlarsa fevkaladenin fevkinde olacaktır.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri