Sosyal Medya’da Kalıcı Olabilmek..!


Daha Fazlası


1 127

Gün geçtikte sosyal medya alanında web siteler çogalmakta ve sosyal medyanın gücü internet dünyasında daha bir ön plana çıkmakta.Peki sosyal medya siteleri arasında nasıl ayakta kalabilirim,öncelikle dost acı söyler sözüyle haraket ediyorum,Bu zamanda bir sosyal medya siteniz var olsa bile ayakta kalabilmeniz Çok zor Nedenmi..!

Artık büyük şirketlerin bile sosyal medya’ya el atması yani real dünyadan sanal dünyaya adım atması ufak sosyal medya alanındaki web siteleri öldürüyor.Nedenmi çünkü sizler yani çogu webmaster kopya içerik sitesine koyar,ve genelde para gidecegi içinde hazır webtasarım sitelerinden temalarını alırlar istedikleri gibi kodlayamaz ve şekillendiremezler.Ama parası olan kendi temasını kurar şekillendirir ve bir kullanıcı girdiginde içerikten önce göze hitap eden bir siteyle karşılaşır.

Sosyal Medya’da Kalıcı Olabilmek..!

İkincisi arkadaşlar sizler nekadar sosyal medya alanında içerikler sitenize koysanızda hiç bir şekilde paralı alınan makale yazıları gibi olmıcaktır..! İçinizi kararttıgımı biliyorum peki nasıl ucuz yoldan ayakta kalabiliriz.

Sosyal Medya’da Kalıcı Olabilmek..! Çok basit öncelikle kaliteli sosyal medyalarla link alış verişi yapmanız. Sonrada makale yazarsan muhakkak makalede site içi linkler kullanmanız ve bu linkler arasında muhakkak kaliteli bir dış link vermeniz.Bol bol organik hit alma yoluna gidiniz nasılmı çogu bu hitleri veren ücretsiz siteler var örnek en kalitelisi bana göre www.hitcanavarı.com Bu tür organik hit programlarına günde 2 saat takılsanız önemli bir şekilde web sitenizi etkilicektir.Bol bol zengin görsel içerik ekleyin nekadar görsel okadar kullanıcının gözüne hitap eder ama saçma sapan makaleniz dışında görsellik eklemeyin.Evet arkadaşlar bu son yazdıklarımızı her gün yaparsanız diger zengin sosyal medya sitelerine yaklaşamaz ama en azından ben gibi ayakta durabilirsiniz…Sosyal Medya’da Kalıcı Olabilmek..! yazımızı okuduğunuz için tşkler

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri