Türkiyede Nereye Para Yatırımı Yapmalıyım..! Yatırım Uzmanı

Daha Fazlası


1 26

Türkiyede Nereye Para Yatırımı Yapmalıyım..!

Bugünlerde dünya bir kaous içinde ve euro bölgelerindeki kriz gün geçtikçe yayılmaya başladı.Yunanistandaki erken genel seçime gidilmesi ve krizin büyümesi bütün euro bölgesi avrupa ülkerini adete abluka altına aldı ve Tüm dünyada borsa deger kaybetmekte ülkeler zor ayakta durmakta.

Peki ya türkiye türkiyede istikrarlı gidiş devam etmekte densede,Dünya’da bulunan krizinde elbet türkiyede’ki yan etkileride muhakkak olucaktır..! Peki türkiyede şu anda neye yatırım yapmalıyız.Webduzzi.com yatırım uzmanı olarak sizlere tavsiyelerim şunlardır.

1.Euro hızla düşmekte eğer euronuz var ise hemen elinizden çıkartın nedenmi çünkü yunanistandaki belirsizlik hızlıca diger ülkere euro bölgesi olan ülkelere yayılmakta buda tehlikelli bir biçimde euro!yu etkilemekte.

2.Dolarda kalmalımıyım şu anda euro karşısında doların şansı yüksek ABD ülkesinde işler nekadar kötüye gidiliyor spikalosyonu çıksa ABD güçlü bir devlet ve euro bölgesindeki krizi kendi aleyhine çevirecektir.Webduzzi.com olarak dolarım euro karşısında deger kazanacagına inanıyorum. Dolar alabilirsiniz

3.Altın altına yatırım yapan geçmişteki yatırımcılar çok tatlı güzel paralar kazandılar ama yaklaşık 6 aydan beri altında ufak bir düşüş yanı sıra ufakçada olsa yükselmeler var.Ama euronun deger yitirişi ve yazın’da gelmesiyle dügün artışları türkiyede altın yatırımcılarının yüzünü güldürecegine inanıyorum.Eğer nakitiniz varsa en uygun yatırım yine altın olucaktır..!

Not:Altın uzun vadeli garanti yatırımcıları için Daha uygun bir yatırım aracıdır..!

Eger kısa vadeli bir kar istiyorsanız Dolar Şu anda en ideal yatırım olucaktır

Altın fiyatları – altın yorumları

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri