Samsung, Galaxy S III tanıtımına ünlü DJ’ler Bob Sinclar ve Avici

Samsung, Galaxy S III tanıtımına ünlü DJ’ler Bob Sinclar ve Avici
Daha Fazlası


1 182

Samsung, Galaxy S III tanıtımına ünlü DJ’ler Bob Sinclar ve Avici

Samsung, üst düzey akıllı telefon GALAXY S III’ü Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor. GALAXY S III, dünyanın en ünlü DJ’lerinden Avicii ve Bob Sinclar’in performans sergileyeceği partilerde tanıtılacak. Kullanıcısını tanıyan ve ne istediğini anlayarak karşılık veren GALAXY S III’e özel partiler, Power FM DJ’lerinin performansıyla başlayıp, sonrasında Nişantaşı’nda Bob Sinclar ve Caddebostan’da Avicii’nin performanslarına sahne olacak. Konserler, 30 Mayıs’ta Caddebostan ve Nişantaşı’nda eş zamanlı düzenlenecek.

Samsung Electronics, doğadan ilham alarak tasarladığı yeni lider ürünü GALAXY S III’ü Türkiye pazarına sunuyor. Samsung, GALAXY S III’ün Türkiye’ye gelişini, 30 Mayıs 2012, Çarşamba akşamı Rumeli Hisarı’nda düzenleyeceği video gösterisiyle görsel bir şova dönüştürecek.
Saat 22:00 itibariyle Rumeli Hisarı’nın tarihi üç kulesinin duvarlarına yansıtılacak GALAXY S III video gösterisi, bu anlamda bir ilk olma özelliği taşıyor. Yaklaşık 30 metre yükseklikteki kulelerin duvarlarına yansıtılacak bu gösteriyi İstanbul’un birçok noktasından izlemek de mümkün olacak.

Video gösterisi facebook.com/SamsungTurkiye sayfasından da canlı yayınlanacak.
Video gösterisinin yanı sıra, 30 Mayıs akşamı Power FM’in DJ yayınını takiben, dünyanın en ünlü DJ’lerinden Bob Sinclar ve Avicii, canlı performanslarını GALAXY S III için Caddebostan ve Nişantaşı’nda düzenlenecek konserlerde sergileyecekler. Herkese açık olan konserlerle ilgili detaylı bilgi için dahanelergorecegiz.com sitesini ziyaret edebilirsiniz
Bob Sinclar konseri
Yer: Nişantaşı, Abdi İpekçi meydanı
Etkinlik başlangıç : 20:00
Konser : 22:00

Avicii konseri
Yer: Caddebostan sahil – Migros arkası
Etkinlik başlangıç : 20:00
Konser: 22:00

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri