Neden Galaxy S3 Almalısınız Bir Göz Atalım?

Neden Galaxsi S3

Yeni Galaxy S3 İlk çıkışından sonra dünya çapında baya ilgi uyandırmış teknolojik olarakta görsel tasarımı vede içerik olarakta ilk dikkate çarpan özelliklerinden bir tanesi.

Peki şimdi,bir soralım kendimize bu cihazı bukadar ön plana çıkartan özellikleri neler.?Yada onu tercih etmeniz içinde bir kaç sebepler neler.Tasarım Harikası Samsung Galaxy S3’ün Bir kaç özelliğinden bahsedelim.

  • Geniş Ekran ve Kaliteli Görüntü

En önemli özelliklerinden bir tanesi diyebiliriz.Bir akıllı telefona göre çok geniş ekranı olan Samsung Galaxy S3,kaliteli görüntü açısındanda harikalar sunuyor.4.8 inclik ekranıyla dev akıllı telefon ayrıca bu Ekranda süper Amoled HD Teknolojisi’ni  kullanarak görüntü,kalitesini çağ ötesine taşıyor.
  • Ses ve Yüz tanıma Teknolojisiyle Pratik Kullanım
Daha önce başka cihazlardada kullanılmış bu özellikler. Samsung Galaxy S3 ‘te geliştirilmiş ve en modern pratik haline getirilmiş.Ses tanıma teknolojisi telefonun,kullanımı pratikleştirirken yüz tanıma teknolojisi sayesinde telefon bir kere fotografını çektigini birdaha asla unutmuyor.
Daha Fazlası


1 182
  • Yüksek Donanımlı Kamerası
Bu zamana kadar çok telefon kullanmışımdır ama samsung galaxsi s3 teki görüntü çağ kalitesi gerçekten görülmeye ve insanı kendine hayran bırakmaya yetiyor.
Galaxy S III’ün 8 megapiksellik kamerası sadece yüz tanımada başarılı değil, aynı zamanda “sıfır gecikme süresi” sağlıyor ve bir saniyede 3.3 fotoğraf çekebiliyor. Best Shot işlevi ise 8 fotoğraf çekerek arasından en iyisini otomatik olarak seçiyor.
Evet webduzzi.com okuyucuları sizlere en önemli 3 özelliginden biraz bahsettim ama şunu bilinki daha telefonun%20 sinden bahsettim ve yazmakla güzelligi bitirilecegine pek inanmıyorum.O yüzden alacak olan kişilere bir nevi bu bizzat kullandıgım özelliklerini sıraladımki en azından telefonu alırken kafalarında soru işaretleri kalmasın
 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri