Yeni telefonlar ve tablet başına geri Nokia koyabilir miyim?

Cihazlar Nokia'nın yeni toplu şirketin fala 'fark yaratmak' olabilir

Nokia artık mobil donanım en iyi yer tutar, ama giden başkan Jorma Ollila şirketi kısa süre sonra tekrar kurşun kadar rüzgar olabilir düşünüyor.

Financial Times ile yaptığı söyleşide, Ollila onlar şirketin fala “fark yaratmak” emin olduğunu iddia eden, cihazlar ve özel hizmet Nokia’nın gelecek toplu alay.

Bu cihazlar, tabletler, “melez” akıllı mobil cihazlar ve şu anda piyasada neyin “farklı form faktörleri” ile telefonları yer alıyor.

Rakamlar Nokia geçtiğimiz günlerde son çeyreğinde boya korkunç bir resim yayınladı. Şirket 1760000000 $ arasında bir kullanım kaybı, ilan ve satış düştü.

Samsung yakın Nokia geçti üst telefonu üreticisi olarak, ve aynı rapor Nokia aslında kendi cihazları satarak daha iPhone kullanmak için Apple kendi patent lisanslama daha fazla para yapar belirtti.

Bu, Nokia’nın en son sürümü rağmen Lumia 900 , özellikle ABD dışında Birleşik Krallık gibi alanlarda – genel olarak olumlu bir resepsiyon ile karşılandı Windows smartphone.

Belki o gelir çoğaltmak amacıyla, Nokia son 45 patent suit dava yanı sıra ABD Uluslararası Ticaret Komisyonu ile HTC karşı bir şikâyet olarak, Almanya, ABD ve HTC ve Research in Motion HTC ve Viewsonic karşı.

Daha Fazlası


1 64

Gelecek tablet

Bu söylenti oldu Nokia tablet üzerinde çalışıyor çıkacak henüz, ama bu kadar erken bu yıl olarak değişebilirler.

Risto Siilasmaa tarafından bugün Nokia başkan olarak yerini ediliyor Ollila ifadelerini rağmen şirket konuda gizli kalan edilir.

Nokia sözcüsü Karen Lachtanski onlar “Şu anda hiçbir bilgi veya açıklama yok.” O “, ilgiyle tablet alan bakarak” şirketi olduğunu TechRadar söyledim ama

Yine de, spekülasyon Nokia tablet Microsoft’un yeni yanında bu sene de gelebilir ki tutar Windows 8 işletim sistemi .

Yeni hizmetler, “form faktörleri” ve “melez” akıllı cihazlar dahil Ollila diğer iddiaları, ilgili Ayrıntılar daha azdır.

Fakat Nokia’nın gizlilik iyi duyuru çeşit hazırlık için olabilir, bu yüzden yere kulak tutmak.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri