Doğal Backlink Kazanmak Nasıl Olur

Webduzzi.com Şuan bütün hitini arama motorlarından almaktadır? Birçok kişi backlink kastığımı düşenecek fakat ek hiçbir şekilde backlink hizmeti almadım.Sizlerde almayarak google’da iyi yerlere gelebilirsiniz.Bu günkü makalemiz bunun üzerine olacak.

Doğal backlink nasıl kazanılır?

Daha Fazlası


1 20

Doğal backlink kazanmanın bir çok yolu vardır.Madeler halinde inceleyelim;

1-Çeşitli yarışmalar düzenleyerek kurallardan birkaçını “yarışmamızın linkini sosyal ağlarda (twitter,facebook,friendfeed) paylaşın ek hak kazanın” olmalıdır

2-Eski yazılarınızı yani google’da iyi yer sağlamış yazılarınız aratın biraz vakit geçince yazınızla ilgili sitelerde yazınızı kaynak belirterek paylaşabilirsiniz.Genelde forumlar ilaç gibi gelir

3-Yazılarınızı sosyal ağlara ekleyin mesela facebook sayfası açın ve yazılarınızı orada yayınlayın tabiki link vererek!

4-İnsanların görünce “Vay be abi adam ne yazmış böyle” dedirtecek yazılar yazın.İnsanlar bu yazıları gördükçe sştelerinde paylaşmak isteyecekler!

5-Sitenizin linkini forumlarda imzanıza ekleyebilirsiniz

Ve sizin hayal gücünüze bağlı daha çok madde sunulabilir.

Doğal Backlink Kazanırken Neler Yapmamalıyım?

Backlink kazanmak isteyen arkadaşlar genelde hırs yaparlar fakat bu konuda en büyük düşmanız hırs olacak! Çünkü fazla hırs başarı sağlatmaz aksine hızla düşüş yaşarsınız.

Yapılmaması gerkenleri maddeler halinde inceleyelim;
1-Dışarıdan backlink alıp paranızı boşuna harcamayın onlara vereceğiniz parayı cebinizde haçlık olarak saklayın

2-Her siteyle link değişimi yapmayın (sadece konusu sizin sitenizin konusu ile aynı olan pr ve tr’si iyi olan sitelerle değişim yapın)

3- İnternette gördüğünüz her blog backlink,profil backlink veren sitelere dalmayın kendi kaynağınızı kendiniz yapın!

Evet bu 3 maddeden uzak durun.

Bu yazımızdan çıkan sonuç;

İlk olarak herşey para değildir arkadaşlar.Para olmadanda kalem gücünüzle bir yerlere gelebilirsiniz bu konuda önünüzde örnek olarak webduzzi.com var bloğumuza takip eden arkadaşlarda nasıl hızla yükseldiğimizi biliyorlardır.Sitenizi düzenli gücel tutun bu sayede kısa zamanda yükselişe geçeceksiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler!

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri