Online Pazarlama Haberler: Viral gitmek için ipuçları, Sosyal İş Mobile, Facebook Çizelgeleri ile optimize edilmiş, Linkedin Şirket izleyin

Viral gitmek için ne zaman alır?

Bu son video Salesforce.com bu gibi başarı için formülü yaymak için içerik için gerekenlere kapsar. Video da pazarlamacılar viral gidiyor olma ihtimallerini artırmak için kullanabileceğiniz bir kontrol listesi içerir.

Online Pazarlama Bu Hafta Haberler

“Sosyal Mobil Pazarlama ile optimize Başlarken” mobil pazarlama hala akıllı telefonlar, reklamları ve mobil optimize edilmiş web siteleri için uygulamaların geliştirilmesi yoluyla hedef kitleye ulaşmak için en iyi yolu arıyor pazarlamacılar genişletmeye devam ediyor gibi. Bu makalede bir mobil pazarlama stratejisinin yararları ve zorlukları da bir fikir vermektedir. Via BtoB Dergisi .

Daha Fazlası


1 127

“Nasıl Twitter Reklamlar It With Kullanıcı Faiz Grafik Eşleştirme edilir”  Facebook sosyal grafik bağlantıları, hoşlandığı ve demografik veriler Twitter hakkında bilgi sağlarken, farklı bir yaklaşım benimsemektedir. Twitter ilgisi grafik kullanıcı seviyor, okuduklarını ve genellikle ne ile ilgilendikleri konular hakkında daha fazla durulacak Techcrunch .

“İşletmeler için Facebook değişiklikleri duru Sayfalar”  profilleri ve sayfalar arasında tutarlılık oluşturmak için, Facebook artık markalı sayfaları için yeni bir zaman çizelgesi silindir dışarı etti. Facebook hikaye saf reklam shift ve yeni bir zaman çizgisine geçiş yapmak için şirketler itecektir umuduyla yapmak için işletmeler teşvik ediyor.   TopRankson güncellenmiş zaman çizelgesi dışarı atılmasında, sen ne düşünüyorsun? Via brainyard.

“Oturaklı Google Maps Veda, OpenStreetMap Hareketi Katıldı Diyor ki”   oturaklı söyleyerek Google Maps ile yollarını ayırmaya karar verdiği “Bir başlangıç ​​olarak, biz de çoğu zaman biz diğer başlatılması için hayatı kolaylaştıran bir durum hakkında düşünüyorum.” Tuhaf oturaklı seçti bilmek Özellikle bu ürünü? Via Mashable .

“Pinterest From Facebook Fan Page için Gönderme”  Tabfusion son kullanıcıların kendi Facebook sayfasına onların “pin” görüntülemesini sağlayan bir Facebook uygulaması yayınladı. Bir kez Pinterest bunların uygulama programlama arayüzü açığa çıkardığını şirket hisseleri daha fazla entegrasyon olacak. Yazının altına eklenmiş akıllı karikatür bir göz atın emin olun. Via Marketaire .

“12 önemli adımlar blogcular asla unutmamalıyız”  bir blog yazmak ciddi bir taahhüttür.Çoğu blogcular içerik oluşturma sarılmış ve çok basit bazı optimizasyon ve tanıtım adımları unuturuz. Bu makale blogcular bloglama rutin içine dahil gereken adımlar bazı iyi fikir verir.Via Ragan .

TopRank Takım: Arama ve Sosyal Haberler

Brian Larson – Google Images İlgili aramalar için UEFA ekler
bazı aramalarda görsel içerik üzerinde sadece doğal olarak daha fazla niyet vardır, Şunu kabul edelim. Google, alır ve daha kullanışlı ilgili görüntülere erişimi yapıyor. Işletmeler için, bu güncelleştirme genel bir online pazarlama stratejisinin bir parçası olarak görüntüleri optimize önemini pekiştiriyor. Via Search Engine Watch .

Shawna Kenyon – aşağı Google gizlilik değişikliği olarak Saati sayımları tezgahlarda
Google’ın yeni gizlilik değişim farklı hizmetler için 60 gizlilik ilkelerini birleştirerek kendi çözümdür. “Opt-out” için yolu yoktur gibi bazı Google kullanıcıları için, bu değişimin olumsuz olduğunu. Ancak Google’ın tüm hizmetleri tercih edenler için bu zaten aradığı benzer içeriğe sahip sunulacak kullanıcı için bir yol olacaktır. Google değişiklik sadece kullanıcı deneyimi “kolaylaştırmak” için görev yapacak belirten korumak gizlilik yönündeki kararlılığını sürdürmeye devam ediyor. Via Cnet .

Alexis Hall – msnNow Bing için daha fazla trafik Sürüş, Ama Is It Yapay aramalar Şişirme midir?
msnNOW, trend konular etrafında agrega içeriği yeni bir hizmet, sadece iki hafta önce başlatılan, ama zaten Bing trafik numaraları üzerinde bir etkiye sahip gibi görünüyor. Bing için yeni trafik son iki hafta içinde atladı olsa da, bu yazı bu numaraları msnNOW bağlantıları yapılandırılmış nasıl nedeniyle şişirilmiş olabileceğini düşündürmektedir. Biz arama motoru pazar payı msnNOW arama ve toplumsal manzarayı nasıl etkileyebileceğine yanı sıra, kayabilir nasıl belirlemek için bu eğilimin bir göz tutmak gerekir. Via Arama Motoru Land .

Ken Horst – LinkedIn Takip Şirketi Düğme Başlattı
İşte Linkedin profilini her şirketin hemen üzerine atlamak gereken bir şeydir. LinkedIn’DE execs göre, insanlar kanal başına takip edecek kaç markalara sonlu bir sınırı vardır.LinkedIn “şirket takip et” butonu ile ayaklarını sürükleyerek Şirketler daha zor yıl sonra istekli takipçileri bulmak bulabilirsiniz. Via AdWeek .

Ilgilenmesi Zaman:   Eğer işletmeler için yeni Facebook çizelgesi bir olumlu ya da olumsuz değişiklik düşünüyor musunuz? Bu iş olacak ne etkisi düşünüyorsunuz? Çevrimiçi pazarlama stratejisi olarak mobil pazarlama entegre mi? Ne sonuçları olmuştur?

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri