Küresel trend avcısı Trendwatching.com Şimdide Türkiye pazarına Göz dikti

Trendwatching.com sitesi tüketici trend iş fikirlerini analiz eden bir site ve şimdide yönünü türkiyemize çevirmiş durumda webduzzi.com sizler için araştırdı

Trendwatching.com sitesi 2002 yılında dünya çapında tüketici trend ve yeni iş fikirlerini analiz etmek üzerine kurulan Trendwatching yüzünü Türkiye’ye dönüyor. Eylül ayında İstanbul’da bir etkinlik düzenleyecek olan şirket, ‘trend dünyasını’ yakından takip eden Türk kullanıcılara artık daha yakın olmaya çalışacak.

Daha Fazlası


1 127

Reinier Evers tarafından kurulan Trendwatching.com sitesi, aylık raporları ile gelişmiş pazarlardaki tüketici eğilimlerinin nabzını tutuyor. E-posta aboneliği ile aylık özet raporlara erişilebiliyor ve Springwise.com bu bilgi paylaşımını güçlendiriyor. Happyspotting.com‘da ise Trendwatching’in gözü ve kulağı olan trend meraklısı bir kullanıcı kitlesi bulunuyor.

Aylık özet raporlarını Türkçe ile birlikte 8 dilde okuyucularıyla buluşturan Trendwathing’i Türkiye’den takip edenler muhakkak vardır. Zira hazırlanan raporlar 150 civarında ülkeye ulaşıyor. Eylül ayında İstanbul’da düzenlenecek etkinlik ise Trendwatching’in Türkiye’deki bilinirliğini arttırmayı hedefliyor.

Merak edenler için Mayıs ayı raporunun ‘perakendecilikte (d)evrim‘ başlığını taşıdığını paylaşalım. eBay, Zara, Google ve daha bir çok bilindik şirketin perakendecilikte nasıl adımlar atacağını inceleyen raporu ve ilgimizi çeken detaylı analizleri  önümüzdeki dönemde sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri