Android TV İzle Uygulamasını Çıkardı

Sizlere yeni bir android uygulamasından bahsedicem

TV izle 2.5 sürümünde favori kanal listesi oluşturma, güncel maç yayın akışı, kanal arama, dinamik güncelleme, hızlı gezinme, reklam gizleme, kategorilendirilmiş liste, hata bildirme ve paylaşım özellikleri eklenmiştir.

Daha Fazlası


1 64

TV izle Flash Player’a ihtiyaç duymadan Türk televizyonlarını izleyebileceğiniz ilk Türkçe Android uygulaması. Pek yakında Flash player ile izlenebilen televizyon kanalları da TV izle uygulamasında yer bulacak. Bizi izlemeye devam edin… Uygulama Kullanım Koşulları: TV izle uygulaması ile televizyonları izleyebilmeniz için özel video eklentisinin cihazınızda yüklü olması gerekmektedir. Uygulama size uygun eklentiyi yüklemeyi önerdiğinde kabul ediniz. İnternetten televizyon izleme, radyo dinleme va benzeri uygulamalar yüksek hızlı ve devamlı internet bağlantısı ile çalışmaktadırlar. İnternetten TV yayınlarının ortalama 256 Kbit üzerinden yapıldığı dikkate alındığında 1 saatlik TV seyretme yaklaşık 100-150 MB kota tüketmektedir. TV izleme sırasında harcanan data bağlantı ücretinden ve kota veya data paket aşımı gibi nedenlerden ortaya çıkabilecek yüklü faturalardan kullanıcı sorumludur. Uygulamayı kullanan bu sorumluluğu kabul etmiş sayılır. Daha kaliteli ve kesintisiz bir seyir için sınırsız kotalı ve kablosuz ağları tercih etmenizi tavsiye ederiz. İyi Seyirler…

Tamamen ücretisiz olarak sunulan TV İzle Android uygulamasının tanıtımına destek olmak için uygulamayı aşağıdaki (Facebook, twitter vb.) sitelerde paylaşmanızdan mutluluk ve memnuniyet duyarız.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri