Blogger’in İsyanı

 

Offf off İsyandayım Bugün..

Daha Fazlası


1 127

Arkadaşlar bir haftayı aşkın bir süredir yazmıyorum farketmişsinizdir diyeceğim de yok farketmemişsinizdir biliyorum çünkü düzenli takip eden pek kişi yok. Yahu bu kadar yazıyorum milyarlar mı kazandım yok ? Ama seviyorum işte ne yapayım ? Yazmayı da o kadar seviyorum ve ilgiliyim ki cümleye “ama” ile başlanılmayacağını bile biliyorum. Ama farketmiyorsunuz.

Yazmadığım zamanlarda da blogu kontrol ediyorum spam çakması yorumlarınızı onaylıyorum, çünkü sizi seviyorum. Blog istatistiklerini kontrol ediyorum, sitenin rantlarını gözetliyorum yani takip ediyorum . Ama niye ? İşte niye bilmiyorum. Günlük bin küsür kişi giriyor yüzde 80 civarı google aramalarından geliyor ama neye yarıyor ? Bir hiç.

Ama inat. Ama yazmaya devam edeceğim. Ama bazen canım istemiyor yazmak, paylaşmak. Hergün kafamdan onlarca ileti geçiyor facebook ve twitter da paylaşmak için ama yazasım yok çünkü değerini bilen çıkmayacak biliyorum. Değerini bilenler de zaten fazla değil ve olanlarla da iletişim halindeyim. Kimsenin ilgisini karşılıksız bırakmadım, bırakmayacağım. Ne diyeyim ? Sizi seviyorum herşeye rağmen.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri