Samsung’dan yeni Galaxy Ace Plus

Samsung
Samsung’dan yeni Galaxy: Ace Plus
Daha Fazlası


1 64

Samsung’dan yeni Galaxy Ace Plus

Samsung, Galaxy serisinin yeni modelini Türkiye’de satışa sundu. Fiyat/performans olarak oldukça başarılı olan Galaxy Ace modelinin ardından daha üstün özelliklere sahip Galaxy Ace Plus, fiyat olarak Ace modelinin biraz üzerinde olsa da donanım olarak çok üstünde.

Fabrikadan 2.3 sürümü yüklü olarak gelen telefonun daha farklı bir işletim sistemi sürümü göremeyeceğini söyleyebiliriz. Ancak bu donanımdaki bir telefon için yeterli olacaktır.

Telefon Ace’den farklı olarak 1000 MHz işlemci, 512 MB (Ace’de 278 MB) ram ve en önemlisi 3 GB internal hafıza ile geliyor.Önceki Ace modelinin 158 MB hafızaya sahip olduğunu söylemek sanırım aradaki farkı anlatmak için yeterli olacaktır. Önceki modelinde bulunan 3.5 inç ekran yerine bu telefonda 3.65 inç ekran kullanılmış. Ancak çözünürlük aynı olduğundan piksel yoğunluğunda bir düşme olacağını da hatırlatalım. Ayrıca bu telefonda da ön kamera bulunmuyor.

Telefonun önerilen fiyatının 849 TL olacağı söyleniyor. Son bir tavsiye olarak, eğer indirimde bulabilirseniz Galaxy W gibi güncelleme alabilecek ve ön kamera, gelişmiş grafik işlemci gibi özelliklere sahip telefonları almanızı tavsiye ediyoruz. Ama uygun fiyatlı ve performanslı bir Android arıyorsanız, Ace Plus sizi memnun edebilir.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri