Tehlikenin Farkındamısınız.. Küresel Isınma Buzul Çağı

Dünyanın sonu
Dünyanın Sonumu Geliyor
Daha Fazlası


1 12

Peki bu mevzu nelerdir evet yazıyorum yazarkende dehşet verici,ürpertiyle sizlere yazıyorum’ BUZUL ÇAĞI ‘ evet dostlar dünyamız her geçen gün ısınıyor ve okadar enerji kaynaklarını süratli tüketiyoruzki. İnanın şimdi sizlere bir kaç yayınlayacağım video’ları izledikten sonrasında sizde bana hak vericeksiniz.Nekadar dünyamızı mahvettiğimizi ve sırf para için dünyamızın içerisine edenleri. Resmen Dünyamızla beraber bizleride içerisinde hırsları yüzünden yok eden şirketleri sizlere göstericem..! Evet başlıyoruz dehşet verici KÜRESEL ısınmanın nedenlerine iniyoruz ve para uğruna,dünyamızla beraber bizleride yok eden şirketleri ülkeleri görücez..! Şimdi arkanıza yaslanın ve Korkunç ürpertici olarak nitelendirdiğim bu videoyu izleyin..!

31 Ocak 2012 Dünya gündeminin değişmez maddelerinden biri olan küresel ısınma bir grup İngiliz bilim insanına göre sonlandı. İngiliz Meteoroloji Dairesi‘yle prestijli iklim araştırma çalışmalarıyla tanınan East Anglia Üniversitesi’nin sonuçlarını geçtiğimiz hafta yayımladığı ortak araştırmaya gore küresel ısınmanın yerini artık mini buzul çağı’ alıyor.

Soğuk hava dalgasının adı Almanya ve Doğu Avrupa’da Cooper diye anılıyor. 30 bin ayrı meteoroloji ölçüm istasyonundan gelen verilere dayanarak gerçekleştirilen çalışmada, dünyada hava sıcaklıklarının yükselmesinin, 1997 yılında durduğu bulgusuna ulaşıldı. Dahası, önümüzdeki 15 yılın, Güneş faaliyeti nedeniyle daha da soğuk geçmesi bekleniyor. ’25. Döngü’ denilen bu süreçte sıcaklıklar 2022’de dibe vuracak. Öyle ki, 1790 ile 1830 yılları arasında Avrupa Kıtası’nda ortalama sıcaklıkları 2 dereceye kadar düşüren soğuklara ulaşılması, hatta bunun da ötesine geçilmesi, olası senaryolar içerisinde sayılıyor.

Türkiye gibi Avrupa’nın doğusunu da etkisini altına alan dondurucu soğuklar can almaya devam ediyor. Yer yer sıfırın altında 20 dereceye kadar düşen sıcaklıklar nedeniyle yalnızca Ukrayna’da, geçtiğimiz hafta 3 gün içinde 18 kişinin donarak öldüğü açıklandı. Ülkede yaklaşık 500 kişi, vücut ısıları düştüğü yahut soğuk yanığına maruz kaldığı gerekçesiyle tedavi altına alındı. Sıcaklıkların -26’ya kadar gerilediği Polonya’da ise bir fazlaca evsiz yahut yaşlı en az 10 kişi öldü. Soğuk hava koşulları nedeniyle Sırbistan’da 3 kişi öldü, 2 birey kayıp. Bulgaristan’da 5 birey donarak can verdi, şiddetli rüzgârlar nedeniyle Varna Limanı kapatıldı.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri