Yazın moda olabilecekler..

stil moda
2012 Yılının Modası

Bu senenin yeni moda trendinimi merak ediyorsunuz.

Saç bantları, şapkalar… Saçındaki her takı için modanın gelmesi çok hoş. Neyi nasıl giyeceğini mi soruyorsun? Söyleyelim!

Yazın moda olabilecekler…

Kesinlikle bu seneki modayı takip yada kendi modanızı yapmak istiyorsanız bu yazıyı okuyunuz

Daha Fazlası


1 127

Başa takılan şeylerin büyük bir avantajı var. Bunlar akıllı kafalarımızı aşırı güneşe ışığına karşı korurlar. Üstelik son zamanlarda güneşin de işin tadını kaçırdığını belirtmek gerekir. Bu güzel havada baş ağrısıyla vakit kaybetmenin hiç gereği yok! Ayrıca sağlığını tehlikeye atmanın da alemi yok!

Her şey lehine. Çünkü yaz mevsiminde yeni başlık ürünlerinden daha flaş bir şey olamaz. Bütün saç bantlarını ve hatta kumaş parçalarını elbise dolabından çıkarıyorsun! Bunları hoşuna gittiği gibi kafana bağlıyorsun. uzun saçlı kızlar için alnın ortasından başlayan geniş bant takılmasını tavsiye ederim. Kaküllü kızların kakülün hemen üstünden biraz daha dar bir bant takmaları iyi olacaktır Saçın kısa mı? Daha dar plastik bir banda ne dersin? Bu yazın gözdesi. Hepinize başınıza hafifçe bağlanmış saç bandı tavsiye ederim.

Son zamanlarda, ikisi bir arada denilen bantlar oldukça moda. Kumaşlardan özel olarak yapılan bu parka, hem saç bandı olabilir hem de çıkartıldığında hoş bir mendil. Bu bant ön plana çıkıyor, çünkü başına sağlam tutunmasını sağlayan bağı var. Bu büyük kolaylık.

Neyse ki, kendini göstermek için çok para harcamak zorunda değilsin.. Saçına bağlayacak bir parka kumaşının olması yeterli. Moda şekillerden söz edecek olursak, hiç kuşkusuz bu sezon puantiyeler hakim. Büyük puantiyeler, küçük veya minnacık. Önemli değil!

Dahası var! Azımsadığın şapkalar bu yaz hakim olacak. Tercihen puantiyeli olanları…

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri