Adobe Photoshop Cs6 Beta Sürümü Çıktı..!

Adobe’nin popüler fotoğraf düzenleme yazılımı Photoshop’un gelecek,yeni   versiyonu video düzenleme,yeni kırpma  gibi özellikleriyle geliyor.

Daha Fazlası


1 182

Yeniliklerini daha iyi bir şekilde test,etmek için adobe sizler için beta sürümünü yayınladı.Daha iyi test edebilmeniz için. 1GB ‘ye büyüklüğe sahip olan adobe’yi bilgisayarınıza indirip kurulumu gerçekleştirdikten sonra.Adobe’nin belirttiğine göre  Photoshop CS6 ve Photoshop CS6 Extended’a  ait tüm özelliklerini kullanabilceksiniz.Yazılımı kullanabilmeniz için adobe’ye kayıtlı olmanız gerekmektedir.Ancak kurulum sırasında bir seri numarası girmeniz istenmiyor.

Adobe bu yazılımın sadece bir beta sürümü olduğunu,ve herhangi bir sorun olduğunda bunun kullanıcıya ait oldugunu açıkladı.Kurulumu yapmak isteyenlerin 2 GHz veya daha hızlı çalışan bir işlemci ve en az 1 GB RAM barındıran bir PC’ye, herhangi bir çok çekirdekli Intel işlemci ve aynı miktarda RAM barındıran Mac’e sahip olmaları gerektiği de Adobe tarafından belirtildi.Şirket beta sürümünün son kullanma tarihini açıklamadı.Ancak  CS6 tam sürüm yayınlanana kadar bir süre olmalı, CS6’nında bu yılın sonuna kadar tam sürümünün yayınlanması bekleniyor.  CS6 BETA İNDİRMEK İÇİN TIKLA

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri