Gelecekte Teknoloji Böyle Olucak..!

Daha Fazlası


1 182

Evet işte gelecek ve teknoloji..!

Bilgisayar bilim adamları, gelecek uzmanları ve analizciler, kişisel bilgisayarların çok daha uzun bir süre bizimle olmayacağı konusunda hemfikirler. Bunun nedenini anlamak mümkün: PC’ler boş alanın giderek daha değerli bir hale geldiği dönemde fazlasıyla yer kaplıyor, bununla da kalmayarak az sayılmayacak miktarda enerji tüketiyor. Üstelik PC’ler, eskiden olduğu gibi teknolojinin öncüsü de değiller. Bu işi bulunduğumuz dönemde küçük dokunmatik cihazlar devralmış bulunuyor.

PC her ne kadar mobil cihazlardan ve teknolojik yeniliklerden darbe yese de şimdilik bizimleler ve bir yere gitmiyorlar. İş gücü için hayatsal önemi olan PC’ler, sanal sanatlar için kullanılan en iyi araç ve konsol sevmeyen oyuncuların tercihi.

Şu açık ki PC’ler, çok önemli bir değişim dönemine giriyor. Bu makalemizde, çevresi yüksek teknoloji tarafından sarılan PC’lerin önümüzdeki senelerde nasıl bir hale gelebileceğini inceledik. Bu teknolojiler, belki de önümüzdeki senelerde tüketicilerle buluşacak ve hayatımızın önemli bir parçası olacaklar.
İŞTE GELECEĞİMİZE ETKİ EDECEK BAZI TEKNOLOJİ

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri