LG OPTIMUS BLACK P970

LG OPTIMUS BLACK P970

LG Optimus asla sıradan olanların telefonu olamaz. O gerçekten farklı. Şık tasarımı, üstün performansı ve ince düşünülmüş detaylarıyla fark yaratan LG Optimus Black, size de kendinizi farklı hissettirecek. 4.0″ Nova parlak ekranı, 9.2mm inceliği ve 109 gr ağırlığıyla kusursuz tasarımı sunarken, 1Ghz işlemci, 2.2 Android Froyo işletim sistemi, GPS/A-GPS, Bluetooth, Wi-Fi Direct , 5MP kamerası ve ilk defa 2MP ön kamera ile sizi büyüleyecek. LG Optimus Black, sıradışı olmak isteyenlerin akıllı seçimi.

Dünyanın en parlak ekranı

Optimus Black, NOVA ekranı sayesinde güneş ışığı altında bile mükemmel netlikte görüntü sağlar. Geliştirilmiş 4.0″ WVGA LCD ekranı web sayfaları, e-posta ve dokümanları okumak için en iyi ekranı size sunar.

Daha Fazlası


1 182
Daha verimli Pil tüketimi

Nova ekran ışık sensörleri yardımıyla ortamda bulunan ışık miktarını otomatik olarak algılayarak gerekli parlaklık ayarlarını yapar. Böylece normal LCD ekranlara göre max. %50 enerji tasarrufu sağlar

Dünyanın ilk direkt wi-fi teknolojisi

Direct Wi-Fi teknolojisi, Bluetooth 2.1’den 20 kat daha hızlı ve kolay veri transferini AP’ye (Erişim Noktası) gerek kalmadan sağlar.

lg-mobile-P970

 

Dünyanın ilk 2 mp Ön yüz kamerası

Dünyanın ilk 2 MP ön yüz kamerası ile daha kaliteli görüntülü telefon görüşmeleri yapmanızı sağlar.

 

 

 

 

 

 

Daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Adrese Tıklayın

Ürün Özelliklerini Keşfet

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri