NASA’nın arşivinden çarpıcı UFO görüntüleri..!

Nasanın araştırmalarında arşivlediklerini sizlere bu mevzu altında sunuyorum..!

Bu derleme benim favori NASA UFO karşılaştığında ben seneler süresince arşivlediğiniz / görüldüğüne dair birçok ihtiva eder. Bütün ikinci-to-sonuncusu hariç bu örnekleri (of) NASA astronotları yahut Rus kozmonot ile film son yarım asır süresince ele geçirildi – Farklı dönemlere ilişik pek oldukça şaşırtıcı örnekler göstererek – Gemini, Apollo, Apollo / Soyuz Test kendi insansız Zond ve Mir Uzay İstasyonu programlarından Projesi, Skylab, STS, ISS, artı bir çift Rus kaynaklı eklemeler de şeyler tur atılır.

İkinci son misal alan alınmamıştır ediyordum ve resmi kaynak (doğrusu film özellikleri derleme içerisinde tek olan NASA yahut Sovyet / Rus Uzay Ajansı). Bu klibi bir LTP (Lunar Transient Fenomeni) vaka bir kamera her neyse ki Moon zamanda odaklı bir karasal tabanlı teleskobun mercek bağlı vasıtasıyla çekilen gösterir. Bu durumda, bir nesnenin ay diskin yüzeyi süresince transit olarak LTP gösteriyor. Bu çarpıcı vaka (ve tamamımız için görmek için görüntüleri istifleme için filme mükemmel bir iş icra eden amatör gökbilimci Alberto Mayer İtalya’nın fazlaca teşekkür ederiz).

Örnekler burada film çekilen bütün olabiliyor olsa da “resmen” mutlaka değil bu NASA, DoD ve ilmi camia dünya içerisinde birtakım unsurları tamamen karanlıkta olarak demektir “tanımlanamayan” nesneler olarak sınıflandırılmaktadır ne Gördüğünüz bu şeyler. asla kuşkunuz olmasın: Powers Bu hakikaten oldukça alakalı daha çok bilincinde olun bizim Universe dan onlar bizi hiç itiraf ediyorsunuz esrarlı. Biz, bu gezegenin sıradan kitleler, yürürlüğe bilgisizlik bir durumda olanlar hakikaten “yeryüzündeki işaret etmek” burada çalışan tarafınca tam hakikatı öğrenmeden layık olmadığı kabul yapılıyor. Bu videoyu yeniden yeniden ki, orada hakikaten yılda resmi devlet arşivleri hakkındaki dağınık bırakılmış bu şaşırtıcı gerçeğin parçacıklarını, bizi oraya bu nedenle en anıtsal ne olduğu hikayesinde kendimizi eğitmek için başlayabilir bulmak için gösterdiği benzer biçimde insanlık tarihinin coverup – tek şey daha çok asılsız inanılmaz gerçektir!

NASA'nın arşivinden çarpıcı UFO görüntüleri bir derleme
Daha Fazlası


1 12
nasa arşivinden ilginç uzaylı
nasa arşivinden entresan uzaylı
uzaylı
uzaylı resimleri
uzaylı
uzaylı resimleri

Nasanın İlginç arşivinden sonuçlar..!

Alien mahluk filmi olsa berbat bir insan benzer biçimde biçim biçim tasvir kanalıyla sadece malum benzersiz bir sürü. Görünüşe gore bu yaratıklar hakikaten NASA nazaran var, orada 400 civarında gezegen bile ikametgahı olarak bulunmaktadır.
kazara Bu bulgu Kepler feza aracı, Dünya benzeri gezegenler için NASA’nın arama fakat onun yerine ortalama 400 star yer 156000 yıldızların içinde Alien yaşamak olduğu için şüphelenilen bulunmuş oldu.
Keşif NASA tarafınca inceleme kadrosu Kepler tarafınca 43 gün süresince arama alanı bir kararı olarak duyuruldu

Kepler tayyare star seyretme fer değişimi görmek ve hangi Alien’s yerküre geçti varlığını göstermektedir.
“Bu en kıymetli veri, star fotometri en büyük ve en uzun ayarlandığında,” David Koch, Moffett Field, California, Ames Araştırma Merkezi misyonu, NASA, gelen müdür yardımcısı araştırmacı olarak Yahoo News tarafınca aktarma söylemiş oldu.
Ayrıca bu bulgular daha yakın ve gerçeğe yakın büyümeye devam edecektir uyarıyor.
Yıldızların yahut transit gezegen önlerine geçti azalma ölçerek, astronomlar gezegenin kendisi miktarını azaltabilirsiniz.
Bu verilere dayanarak, astronomlar güneş sistemindeki yıldızın çevresinde uzaylılar tarafınca işgal edilmiş olabilir 400’den fazla gezegen keşfettiler. Bu hafta başlangıcında duyurmuştu Fransız müşahit tarafınca altı yeni bulgu ihtiva eder.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri