Patlak Sokaklar Sinema Filmiyle Geliyor.. !

Çektikrleriyle videolara sinemaya karşı olan tutkularının ipuçlarını da saklayan BatesMotelPro’ya sonunda destek ANS Prodüksiyon’dan geldi. “Lanet olsun, Patlak Sokaklar’ı sinema filmi yapmak istiyoruz” diyen şirketle el sıkışan BatesMotelPro, nihayet “Patlak Sokaklar”ı sinemaya taşıma şansını yakaladı.

Daha Fazlası


1 10

 

 

İsimlerini tek tek bilmesek de, onları Sütü Seven Kamyoncular olarak tanıyoruz. En az bir videolarını mutlaka gördüğünüz ya da hazırladıkları şarkıları sağda solda duyduğunuz bir Internet fenomenine dönüşen ve kendilerine BatesMotelPro adını veren Ömür Cedimağar, Volkan Öge ve Tansu Tunçel üçlüsü, Internet’i fethetmelerinin ardından şimdi de beyazperde için kolları sıvadılar.

 

Ekibin Bana Kitap Al videosu ile başlayan video serüvenleri, 2007 yılında “Sütü Seven Kamyoncu” ile bir anda çok büyük bir kitlenin onları tanımasına neden oldu.  Milyonlarca kez izlenen Buz Gibi Biraderler, Tuttur En Kral Sensin, Minibüs, Yaşam Mücadelesi gibi viral videoların ardından 2011 yılının Ağustos ayında yayınladıkları 5 bölümlük internet dizisi “Patlak Sokaklar” ile Internet dışındaki mecraların da ilgisini çeken ekip, pek çok teklif almayı da başarmıştı. Fakat BatesMotelPro’nun aklında tek bir hayal vardı, o da sinema filmi çekmek…

 

Çektikleri videolara sinemaya karşı olan tutkularının ipuçlarını da saklayan BatesMotelPro’ya sonunda destek ANS Prodüksiyon’dan geldi. “Lanet olsun, Patlak Sokaklar’ı sinema filmi yapmak istiyoruz” diyen şirketle el sıkışan BatesMotelPro, nihayet “Patlak Sokaklar”ı sinemaya taşıma şansını yakaladı.

 

Çekimlerine 9 Ocak’ta başlanan filmde BatesMotelPro ekibine birçok ünlü isim de eşlik etti. Sosyal Medya’nın gücünü arkasına alarak bugünlere gelen ekibin ilk sinema projesinin yönetmenliğini de, önceki tüm videoların da yönetmeni olan Kerim Barutçu üstleniyor. ANS Prodüksiyon’un çok önem verdiği “Patlak Sokaklar”ın vizyon tarihi ise 16 Mart!

 

 

 

Patlak Sokaklar’ın konusu : Azılı suçlu Black Jack hapisten kaçar ve zamanında kendisini kodese gönderen iki dedektiften intikam almak için harekete geçer. Planındaki en güçlü koz ise, varlığından kendisi ve çok az sayıda gizli servis elemanının haberdar olduğu çok güçlü bir kitle kontrol silahını ele geçirip fidye istemek için kullanma fikridir. Black Jack’in tasarladığı planları bozabilecek tek ekip ise, kahramanlarımız John ve Billy’dir.

 

Jack silahı ele geçirip aktive etmeyi başarır. John ve Billy ise bir yandan paniğe sürüklenmiş halk ile uğraşırken, diğer yandan Jack’i yakalamak zorundadır. Ancak bu hiç de kolay olmayacaktır…

Fragmanı İzle

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri