Dört Kişiden Biri Internet Üzerinden Alışveriş Yapıyor, Tercih Türk Sitelerinden Yana

Türk Toplumu Ve Dünya geneline baktığımızda artık real dünyada değil sanal dünyada alış verişlerimizi yapar olduk.

MasterCard tarafından, düzenlenen Bir araştırmaya göre ,katılımcıların yüzde 23’ü internet üzerinden alışveriş yapıyor. Buda demek oluyorki ilerki senelerde artık kimse evlerinden dışarı çıkmıcak sokaklar bomboş dükkanlar bomboş evimizde herşeyi alıcaz satız,düşünebiliyormusunuz acıktım bir tık yemek geldi,eglenmek istedim bir tık eglence geldi,:=)) Böyle bir hayatı düşünmek bile korkunç olurdu sanırım.Obezite hastalıgı hat safalardar olurdu şaka bir yana tabikide ciddi ve şaka bir yana E-TİCARET sistemi okadar çok büyüdüki artık rantın büyük bir kısmını sanal ticaret alıyor bayada,güzel paralar dönüyor.

Daha Fazlası


1 17

Siz siz olun bir e-ticaret sitesi açarken  bu büyük dilimlere aldanmayın araştırmanızı çok ama çok güzel yapın ve unutmayınki şimdiki dünyada nasıl ralde büyük şirkerler paraları topluyorsa sanal dünyadada aynısı bunu asla unutmayın ve hevesle bakıp zararla oturacagınızıda unutmayın.

Internet Üzerinden Erkekler En Fazla Elektronik Eşya, Kadınlar ise Giysi Alıyor Erkek kadın farkı diyelim

MasterIndex,Araştırmasına göre,online alışverişçiler,internet üzerinden ERKEKLER elektronik eşya / bilgisayar, cep telefonu ve aksesuvarları, giysi, yiyecek ve içecek alıyor.KADINLARSA erkeklere oranla (yüzde 2) internetten daha fazla giysi alıyor buda demek oluyorki hem kadınlar hem erkekler artık internet sörf alış verişinde hadi hayırlı arkadaşlar,yakında herkes donuna varana kadar internette alıcak gibi görünüyor:=)saygılar sevgiler  .. hakan abalı

 Aşşağadaki Lütfen videomuzu izleyelim  Merek Edenler için e-ticaret 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri