Airtel, Faturasız Müşterilere 30GB’a Kadar Ücretsiz Veri Sunuyor

Mobil operatör Bharti Airtel , önümüzdeki üç ay boyunca yeni gelen Reliance Jio'nun agresif tekliflerini karşılamak için ücretsiz yüksek hızlı verileri faturalı abonelerine dağıtıyor .

Mobil operatör Bharti Airtel , önümüzdeki üç ay boyunca yeni gelen Reliance Jio’nun agresif tekliflerini karşılamak için ücretsiz yüksek hızlı verileri faturalı abonelerine dağıtıyor .

Airtel 30 Nisan’a kadar ‘My Airtel’ uygulamasına giriş yapan faturalı abonelerin önümüzdeki üç ay boyunca 30 GB’a kadar ücretsiz veri sunduğunu açıkladı.

Zaten bir availed var olanlar için benzer bir teklifte geçen ay şirket tarafından, 10GB ücretsiz veri (bir ay geçerlilik) kapanın elinde olacak bir şirket sözcüsü söyledi.

Bharti Airtel CEO’su Gopal Vittal, abone olan bir e-postada “Şimdi önümüzdeki üç ay boyunca her ay boş verilerin keyfini çıkarın … Bu, planladığınız uzun bir tatilinizi de kapsamalıdır” dedi.
Daha Fazlası


1 85

Buna ek olarak Airtel, doğru uluslararası dolaşım paketini harekete geçirmemiş müşterilere yurtdışı seyahatlerinden önce değer sunacağını söyledi.

Bir örnek göstererek, Airtel, bir abone yurtdışına çıkmadan önce ve bir günlük kullanımın Rs’yi aşması durumunda bir paket aktive etmediğini söylemişti. 499, Airtel otomatik olarak Rs etkinleştirir. 499 paket (sınırsız gelen çağrı, ücretsiz veri, SMS içerir) hiç bir ek bir ücret ödemeden.

Kullanım ücretleri Rs’den düşükse. 499, kullanıcılara yalnızca geçerli olan ücretler uygulanır ve e-posta eklenir. Airtel, bu hareketin yurtdışında seyahat ederken tüketicileri fatura şoklarından koruyacağını söyledi.

Şirket, tüm faturalı müşterilerine teklifler hakkında bilgi vermek için toplu olarak posta gönderiyor.

Reliance Jio’nun piyasadaki yıkıcı konumunu son birkaç ay içinde, diğer operatörleri, müşterileri korumak için 1,12 milyar mobil aboneye sahip bir pazarda rekabetçi sıcaklığı artıracak cömert karşı tekliflerle yanıtlamaya zorladı.

Geçen sene ücretsiz veri ve ses teklifi sunan Jio, şu an 72 milyon aboneye sahip (31 Mart 2017’de olduğu gibi).

Regülatör sonra TraI nixed onun üç aylık ücretsiz teklif, Reliance Jio yeni duyurulan Rs üç ay boyunca 1GB yüksek hızlı veri Günde yeni bir plan.

Rs altında. 309 planı, milyarder Mukesh Ambani’nin Jio, ilk şarj işleminde üç ay boyunca sınırsız SMS, çağrı ve veri (4G hızlarında günde 1GB) sağlıyor.

Çin’den sonra dünyanın ikinci büyükü olan Hindistan telekom pazarını izleyen analistler, rekabet yoğunluğunun önümüzdeki çeyreklerde bile yüksek kalmasını bekliyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri